wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10616 wyświetleń

Ambasador Biznesu

VII EDYCJA KONKURSU „AMBASADOR BIZNESU – PODLASIE 2005”

Po raz siódmy Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Podlaskie Centrum Euro Info organizują konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw „Ambasador Biznesu – Podlasie 2005”.


Zasadniczym celem konkursu jest wskazanie na grupę małych i średnich firm
w województwie podlaskim, które mogą poszczycić się dobrymi wynikami działalności gospodarczej, propagowanie ich działalności oraz promocja produktów i usług przez nie oferowanych. Ponadto konkurs ma na celu kreowanie opinii klientów o lokalnie działających przedsiębiorstwach, co w efekcie ma przyczynić się do wzrostu popytu na oferowane przez nie produkty i usługi.

Ankieta i regulamin konkursu dostępna jest na stronach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego: www.pfrr.bialystok.plFoto: ”Ambasador Biznesu – Podlasie 2004”
Metal Fach Jacek Kucharewicz z Sokółki
fot. Artur P. Radecki

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (3)

Ambasadorzy biznesu! Ha ha ha! Niestety, ale większość naszych "biznesmenów" to grupa niewyedukowanych ..., którzy zmuszają swoich pracowników do ciężkiej pracy za najniższą krajową. Naprawdę, nie mamy czym się szczycić.

Do – Diogenes jesteś zapewne „gryzipiórkiem” po oleckim Oxfordzie i pracujesz w grajewskim urzędzie . Chciałbym zaznaczyć (oficjalne dane z Bankier Polska) , że to właśnie ludzie z wykształceniem średnim są najbardziej zaradni są właścicielami 85% małych i średnich firm tak ,tak . Jeżeli jesteś taki twórczy to otwieraj własną firmę , a poznasz smak Pitu , Zusu , skarbówki sanepidu, i innych maści urzędasów.Pozdrawiam

Bardzo dobrze, że zakładane są małe firmy. Ciągle brakuje szewców, krawców, drobnych zakładów naprawczych itp. Ale trzeba też znać swoje miejsce i do zarządzania zatrudniać ludzi z klasą i odpowiednim wykształceniem. Trzeba też godziwie wynagradzać rzetelną pracę oraz poszanować drugiego człowieka, a tego w działalności lokalnych "biznesmenów" nie widać.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.