Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 10768 wyświetleń

Aleksandra w "Hit, Hit, HURRA"

Aleksandra Czaplicka uczennica Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie wystąpi w programie  TVP "Hit, Hit, HURRA"

 - premiera w środę 7 września 2016, godz 20.30

 

"Hit Hit Hurra!" to program przeznaczony dla młodych uzdolnionych muzycznie młodych wokalistów. W programie wystąpi 22 uczestników w wieku 9-17 lat.Pośród nich Aleksandra Czaplicka z Grajewa. Młodzi wokaliści będą wykonywać polskie i zagraniczne przeboje w różnych konfiguracjach: solo, duet, tercet lub chór duetach. Podczas każdego występu będzie im towarzyszyć trzyosobowa orkiestra. Formuła programu jest przyjazna dla dzieci - nie wysłuchują negatywnych komentarzy i nie odpadają z programu. Szefowa programowa Telewizji Polskiej, Joanna Klimek podkreśla misyjny charakter nowego programu.

Hit Hit Hurra! - uczestnicy, prowadzący i jurorzy

Uczestnicy zostali wyłonieni w internetowym castingu. Ich występy oceniac będzie profesjonalne jury, w którego skład wchodzą piosenkarka Edyta Górniak, dziennikarz muzyczny Hirek Wrona oraz trener wokalny Bartek Caboń. Program poprowadzi Artur Orzech - dziennikarz muzyczny od lat związany z TVP i Polskim Radiem. Korespondentką zza kulis jest Marta Zalewska - wokalistka związana z Filharmonią Humoru Waldemara Malickiego

 

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (6)

Brawo Oleńko.Już jestem fanem tego programu!

Gratulację dla Aleksandry. Życzę powodzenia...

Ja tam Oli nie widziałam...

Śpiewasz z ogromna pasją- tak trzymaj...

To otwórz oczy!!!!!!!Oglądaj odcinek 3 !Obserwatorze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.