Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 9081 wyświetleń

Aleksandra w "Hit, Hit, HURRA"

Aleksandra Czaplicka uczennica Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie wystąpi w programie  TVP "Hit, Hit, HURRA"

 - premiera w środę 7 września 2016, godz 20.30

 

"Hit Hit Hurra!" to program przeznaczony dla młodych uzdolnionych muzycznie młodych wokalistów. W programie wystąpi 22 uczestników w wieku 9-17 lat.Pośród nich Aleksandra Czaplicka z Grajewa. Młodzi wokaliści będą wykonywać polskie i zagraniczne przeboje w różnych konfiguracjach: solo, duet, tercet lub chór duetach. Podczas każdego występu będzie im towarzyszyć trzyosobowa orkiestra. Formuła programu jest przyjazna dla dzieci - nie wysłuchują negatywnych komentarzy i nie odpadają z programu. Szefowa programowa Telewizji Polskiej, Joanna Klimek podkreśla misyjny charakter nowego programu.

Hit Hit Hurra! - uczestnicy, prowadzący i jurorzy

Uczestnicy zostali wyłonieni w internetowym castingu. Ich występy oceniac będzie profesjonalne jury, w którego skład wchodzą piosenkarka Edyta Górniak, dziennikarz muzyczny Hirek Wrona oraz trener wokalny Bartek Caboń. Program poprowadzi Artur Orzech - dziennikarz muzyczny od lat związany z TVP i Polskim Radiem. Korespondentką zza kulis jest Marta Zalewska - wokalistka związana z Filharmonią Humoru Waldemara Malickiego

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (6)

Brawo Oleńko.Już jestem fanem tego programu!

Gratulację dla Aleksandry. Życzę powodzenia...

Ja tam Oli nie widziałam...

Śpiewasz z ogromna pasją- tak trzymaj...

To otwórz oczy!!!!!!!Oglądaj odcinek 3 !Obserwatorze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.