Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11630 wyświetleń

Akcja "Trzeźwy poranek "

133 kontrole i zatrzymany 1 nietrzeźwy kierowca - to efekt akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej w dniu dzisiejszym na ul. Wojska Polskiego w Grajewie.
Od wczesnych godzin porannych policjanci Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie kontrolowali pojazdy w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na ul. Wojska Polskiego przy parku miejskim. W akcji wzięło udział pięciu policjantów. W przeciągu 1,5  godziny skontrolowano trzeźwość 133 kierowców. Niestety i tym razem nie obyło się bez nieprawidłowości. Jeden z kierujących – mieszkaniec Grajewa, kierował samochodem m-ki Daewoo Tico będąc w stanie nietrzeźwości (1,93 promila).

Przypominamy, że celem akcji „Trzeźwy poranek” jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez eliminowanie nietrzeźwych kierowców oraz uzmysłowienie, iż jazda pod działaniem alkoholu jest niebezpieczna, prowadząca do wielu tragicznych w skutkach zdarzeń.

sierż Jabłońska Ewa

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (2)

no i oto chodzi. po to jest policja zeby zatrzymywac prawa jazdy nie trzezwym kierowco. np ja nie siadam po alkohholu. to jest ludzka glupota ehm,

przy płytach niech staną tam co drugi jedzie pijany po nocnej zmianie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.