Wiadomości

Akcja charytatywna sportowców

Akcja charytatywna sportowców
Jak co roku, w Uczniowskim Klubie Sportowym "Wilk" działającym przy Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz potrzebujących dzieci.

Zbierane były przede wszystkim przybory szkolne, ale wśród podarowanych przedmiotów znalazły się również zabawki, książki i czapki dla dzieci. Całość została przekazana Katolickiemu Ośrodkowi Adopcyjno - Opiekuńczemu Diecezji Ełckiej.

Zgromadzone rzeczy dostarczyli zawodnicy i zawodniczki sekcji fitness i kickboxingu grajewskiego klubu. Dary przekazano opiekunom, ci natomiast przebywającym w ośrodku dzieciom. Reagowały one bardzo spontanicznie, szczególne zainteresowanie wzbudziła kostka Rubika. W ramach wdzięczności podopieczni ośrodka wręczyli miłym gościom własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

- Jeszcze raz składam podziękowania w imieniu swoim i dzieciaków – mówi trener Ernest Więch. Jest on pomysłodawcą i organizatorem tej odbywającej się już po raz trzeci akcji.

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.