Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10833 wyświetleń

Agrobiznesmeni 15-lecia

Prezes Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol odebrał w sobotę z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jerzego Pilarczyka tytuł Złotego Agrobiznesmena 15-lecia. Tytuł Złotego Rolnika 15-lecia odebrali także Regina i Jan Zawadzcy ze wsi Ciemnoszyje – jedni z największych dostawców mleka do SM Mlekpol.

Okazją do sobotniego spotkania na dziedzińcu ministerstwa rolnictwa był jubileusz 15-lecia magazynu gospodarczo – informacyjnego AgroBazar. Była to także okazja do uhonorowania najlepszych agrobiznesmenów z okresu ostatnich piętnastu lat. Tytuł ten otrzymało 15 osób – prezesów firm. Bez wątpienia była to podlaska sobota w Warszawie. Tytuł Złotego Agrobiznesmena odebrali Edmund Borawski (SM Mlekpol), Sergiusz Martyniuk (Pronar), Dariusz Sapiński (Mlekovita) i Krystyna Sosińska (PSS Społem). Natomist Jacek Kucharewicz (Metal Fach) odebrał tytuł Brązowego Agrobiznesmena.

Agnieszka Maliszewska – First Communications

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (2)

i ja tam bylam:) miod i piwko pilam:D

pewna jestes ze tylko to robilas?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.