czwartek, 23 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 4358 wyświetleń

Absolwenci studium "Mentora"

Absolwenci studium

Pierwsi absolwenci studium podyplomowego w grajewskim "Mentorze" 

Dnia 3 czerwca br. w Centrum Edukacji "Mentor" w Grajewie czternaścioro studentów podyplomowego studium logopedycznego, afiliowanego przez Instytut Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, złożyło egzamin dyplomowy, połączony z obroną pracy dyplomowej. Studia trwały 3 semestry, a wszystkie zajęcia odbywały się w grajewskiej placówce.

Prowadzone były przez doświadczonych wykładowców z uczelni wyższych, z którymi współpracuje „Mentor” (Warszawa, Białystok) oraz cieszących się uznaniem praktyków.

Absolwenci studiów zdali egzamin pomyślnie, choć oczywiście, towarzyszyły temu wyzwaniu duże emocje i trema. W komisji egzaminacyjnej zasiedli wybitni specjaliści z dziedziny logopedycznej oraz praktycy.

Słuchacze studiów, nietuzinkowi ludzie, docenili duże kompetencje prowadzących zajęcia, możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniami między sobą w zawsze aktywnej grupie oraz fakt zdobywania wiedzy w miejscu zamieszkania studenta, bez konieczności wyjazdów. Cenny okazał się też dostęp online do fachowej literatury i innych materiałów edukacyjnych. Studiowanie sprawiło Im wielką satysfakcję.


Dyrekcja gratuluje wspaniałym Absolwentom zdobycia nowych kwalifikacji i życzy radości w pracy, w której wykorzystają nowe umiejętności.

 

czwartek, 23 września 2021

Jesienny Piknik z MotoWilkami

czwartek, 23 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (1)

Gratulacje, gratulacje, gratulacje!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.