Wieści z Prostek

aktualizacja: 2015-06-17 19:48:55     nr wiadomości: 25230     przeczytano: 4982     Ilość komentarzy komentarze: 0

Publiczne Gimnazjum Prostki zajęło 9 miejsce Finale Wojewódzkim Coca Cola Cup 2015 w Olsztynie!

                W dniu 12.06.2015 w Olsztynie na popularnym Kortowie został rozegrany finał wojewódzki turnieju Coca Cola Cup. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn wyłonionych z 205 gimnazjów, które przystąpiły do turnieju w województwie Warmińsko- Mazurskim. Aby dostać się do finału wojewódzkiego każda z drużyn musiała przejść dwie rundy eliminacyjne. Za sam awans  zawodnicy otrzymali oryginalne stroje marki Zina, w których występowali podczas samego finału. Po zakończeniu turnieju,  stroje przeszły na użytek własny zawodników. Po losowaniu PG Prostki znalazło się w grupie z następującymi drużynami: Gimnazjum nr 1 Pasłęk, Gimnazjum nr 2 Olecko i Publiczne gimnazjum Biała Piska.

Wyniki spotkań:

PG Prostki- Gim. Nr 1 Pasłęk 1:4

PG Prostki- Gim. Nr 2 Olecko 5:3

PG Prostki- Gim. Biała Piska 2:4

Nasi reprezentanci zajęli III miejsce w grupie i nie awansowali do ćwierćfinału. W meczu z Białą Piską wystarczyłby remis. Na dwie minuty przed końcem przy wyniku 3:2 dla Białej Piskiej rzuciliśmy się do ataku, jednak kontra, którą wyprowadzili przeciwnicy ustaliła wynik meczu na 4:2 i pozbawiła nas szans na awans. Taki jest sport, piękny i nieprzewidywalny.

Skład PG Prostki:

Mateusz Pieloch, Cezary Zalewski, Szymon Gotowt (5bramek), Dawid Kondratowicz (2bramki), Kacper Wilczewski (1bramka), Robert Szulc,  Hubert Chaponiuk, Bartosz Iżbicki, Marcin Kozikowski, Adam Kotyński.

Trener: Jakub Lasota

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.