Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 2685 wyświetleń

Odnowione przejścia w mieście

Odnowione przejścia w mieście

Słabo widoczne, zatarte, wyjeżdżone zebry i linie - na miejskich ulicach w Grajewie zostają odnowione. Jest bardziej czytelnie dla kierowców i bezpieczniej dla pieszych. 

Regeneracja oznakowania poziomego, obejmuje przejścia dla pieszych i linie segregacyjne zlokalizowane m.in. na ulicach: Konstytucji 3 Maja, Targowej, Koszarowej, 9 PSK, Dwornej, Skośnej, Bocznej, Kilińskiego, Pl. Niepodległości, Nowickiego, Traugutta, Kolejowej, Partyzantów, Szkolnej, Wąskiej, Wyzwolenia, Pułaskiego, Mickiewicza, Konopnickiej, Braci Świackich, Lirycznej, Wiktorowo, Strażackiej, Parkowej, Dąbrowskiego, Słonecznej, Dolnej, Dąbrowskiej, Bema, Przekopka, Łaziennej, Grunwaldzkiej, Krasickiego, Sportowej, Popiełuszki, Ks. A. Pęzy.

Odnawianie oznakowania to kolejne działania, które mają na celu poprawić bezpieczeństwo pieszych. Wcześniej wybrane przejścia zostały doświetlone, na niektórych zastosowano  inteligentny system aktywny. Teraz czekamy na pierwsze w mieście trójwymiarowe przejście dla pieszych

 

Komentarze (9)

Przejscia dla pieszych powinne byc widoczne przez caly rok a nie od swieta do zdjecia, ktos powinien o to dbac caly czas.

/a. Niech w końcu zrobią sygnalizację świetlną przy banku PKO jak i od strony Broniaka. To śmiech na sali że tym nikt się nie zajmuje.

Co z tego że odmalowane jak po zmroku nie są doświetlone i czasem pieszych mało co widać w ciemnych ubraniach.

Jedno już się zepsuło

Kiedyś o tego typu "inwestycjach" nie informowało się. Społeczeństwo widziało. Niedługo będą informacje typu "posprzątano ulicę". /

Kaśka co ci to przeszkadza że poinformowano na e-grajewo

Prosimy o świata na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z ulicą Dworną oraz Wojska Polskiego z Konstytucji 3 go Mają tam jest tragedia!!!!!

Maxx. Przeszkadza to dla wielu mieszkańców. To są zadania obowiązkowe samorządu mają dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Po to maja jednostki, które otrzymują dotację, zwykła praca. .

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.