Krótki raport z weekendowego grania naszych zespołów młodzieżowych.

JUNIOR A1 2002 i młodsi

25.04.2021 – Suwałki – godz. 13:00

WIGRY Suwałki – WARMIA MOSiR Grajewo 1:5

Nasza najstarsza ekipa udała się do Suwałk na mecz z miejscowymi Wigrami. Pierwsza połowa to wyrównana gra obu drużyn i wynik remisowy 1:1. Na drugą połowę nasza ekipa wyszła jednak w bardzo odmłodzonym składzie. Na boisku znajdowało się 4 zawodników z rocznika 2006. Ostatecznie niestety przegrywamy 1:5, grając przez ostatnie 20 minut w “dziesiątkę” na skutek wykorzystanych zmian i urazów.

TRAMPKARZ C2 2007

25.04.2021 – Białystok – godz. 15:00

MOSP II Białystok – WARMIA MOSiR Grajewo 1:2

Bramki: Jankiewicz, Krutul

Rocznik 2007 rozegrał wyjazdowe spotkanie w Białymstoku z tamtejszym MOSP-em. Po zaciętym boju naszej drużynie udało się w końcówce meczu przechylić szalę zwycięstwa.

MŁODZIK D1 2008

25.04.2021 – Kolno – godz. 10:30

ORZEŁ Kolno – WARMIA MOSiR Grajewo 1:1

Bramka: Filip Domusiewicz

Remis w Kolnie. Po całkiem dobrym meczu drużyna zremisowała z Orłem Kolno 1:1 i przywiozła jeden punkt z trudnego terenu.

27.04.2021 – Bielsk Podlaski

BRYLANT Bielsk Podlaski – WARMIA MOSiR Grajewo 4:0

Porażka na wyjeździe. Niestety, zaległy mecz z Brylant Bielsk Podlaski przegrywamy 0:4. Mimo takiego wyniku mecz był wyrównany, obfity w dużo walki i mało sytuacji bramkowych. Zabrakło skupienia i konsekwencji przy stałych fragmentach gry i niestety wynik jest niekorzystny dla naszej drużyny. Wszystkie cztery bramki straciliśmy z rzutów różnych, źle kryjąc przy tym przeciwników.

MŁODZIK D2 2009

24.04.2021 – Grajewo – godz. 11:00

WARMIA MOSiR Grajewo – SPARTA Augustów 5:0

Bramki: Mateusz Próchniak (3), Jakub Kaczyński (2)

W sobotni poranek ekipa rocznika 2009 podejmowała na Stadionie Miejskim im. W. Terleckiego w Grajewie Spartę Augustów. W meczu mogliśmy obserwować dużo składnych akcji i wymian podań naszych zawodników. Swoją przewagę chłopcy udokumentowali zdobyciem pięciu bramek. Dominując całkowicie przeciwników. Bramkarze Domino i Patryk zachowali przy tym czyste konto.

WARMIA MOSiR – WIGRY Suwałki 2:1

Ekipa rocznika 2010 rozegrała pierwszy z sześciu turniejów półfinałowych. Drużyna spisała się bardzo dobrze, wygrywając 4 mecze i remisując jeden. Po tak długiej przerwie cieszy możliwość powrotu na boiska i treningi. Po młodych zawodnikach było widać zaangażowanie i radość z gry.