Karatecy wrócili na maty!

aktualizacja: 2021-06-10 08:13:17     nr wiadomości: 45937     przeczytano: 578     Ilość komentarzy komentarze: 2

Mijający sezon treningowy nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny sportowej. Przerywane z różnych przyczyn treningi, trudności organizacyjne oraz ogólnie odczuwalna niepewność utrudniały, a raczej uniemożliwiły realizację jakichkolwiek planów czy założeń. Jako Klub Sportowy robimy wszystko co w naszej mocy aby utrzymać aktywność dzieci i młodzieży - choć wymagało to w ostatnim czasie wyjątkowo wiele wysiłku i kompromisów. Właśnie ze względu na te okoliczności ze szczególnym zadowoleniem i dumą donosimy o sukcesach naszych zawodników. 

W Sandomierzu 22 maja 2021 podczas Otwartego Turnieju Karate Dla Dzieci i Młodzieży „Sendomiria Cup” rywalizowało ponad 300 zawodników z 30 klubów z całej Polski. Nasza trzyosobowa reprezentacja zdobyła 3 medale w kategorii kumite (walki): 

Jaczyńska Zuzanna - II m-ce

Dąbrowska Nikola - III m-ce

Bobrowska Amelia - III m-ce

Kolejnym turniejem był Puchar Mazur - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który odbył się w Ełku 5 czerwca 2021. Na matach zaprezentowało się 220 zawodników z 18 klubów. 

Medale w kumite:

Aleksandra Dzięgielewska - I m-ce

Nikola Dąbrowska - I m-ce

Damian Dzięgielewski III m-ce

Rafał Szmigiel III m-ce

Wiktor Wesołowski III m-ce

Paula Kuligowska III m-ce

Zuzanna Jaczyńska III m-ce

Medale w kata:

Aleksandra Dzięgielewska - III m-ce

Dawid Klimaszewski III m-ce

Tym razem bez medalu dzielnie reprezentowali nas także: Natalia Chlebus, Martyna Kiełczewska, Amelia Sieniła, Bartosz Krukowski, Szymon Liżewski.

Przed nami kolejne wyzwania. W najbliższym czasie wymagające egzaminy na kolejne stopnie, 23 czerwca klubowy turniej dla najmłodszych a dzień po odebraniu świadectw szkolnych ruszamy na letni obóz w Jastrzębiej Górze. 

Świetny trener, wspaniała relacja jego z dziećmi, bardzo ich motywuje. Dzieciaki z wielką przyjemnością uczestniczą w zajęciach. P.s. Brawo dzieciaki!Dalszych sukcesów życzę.
Napisał: mama dodano: 2021-06-10 08:31:52

Otsukaresama desu Sansei.
Napisał: Sofu dodano: 2021-06-10 09:36:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.