J.Kowalski kuratorem Warmii

aktualizacja: 2008-06-05 07:24:23     nr wiadomości: 7064     przeczytano: 8796     Ilość komentarzy komentarze: 1
Grajewo

Na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym KS Warmia Grajewo, które odbyło się w marcu br. dokonano wyboru członków nowego  zarządu. Osoby wyłonione w wyniku głosowania nie podjęły się pełnienia funkcji. Po ich rezygnacji dyrektor klubu Janusz Szumowski poinformował o zaistniałej sytuacji organ nadzorujący stowarzyszenia na terenie powiatu.

W związku z tym Starosta Grajewski wystąpił do Sądu Rejonowego o ustanowienie kuratora. Postanowieniem Sądu kuratorem został, wskazany jako osoba najbardziej odpowiednia, Jan Kowalski (prezes klubu w 2007r.). Decyzja uprawomocniła się 2 czerwca 2008 roku, przez najbliższych 6 miesięcy może on podejmować decyzje dotyczące klubu i jego majątku jednoosobowo.

Jednym z zadań w ciągu tego okresu jest doprowadzenie do zwołania kolejnego walnego zgromadzenia, podczas którego ponownie będzie wybierany zarząd.

e-Grajewo.pl

Zróbcie w koncu tak alby bylo lepiej Tym pilkarzom z WARMI ktorzy tak świetnie sie zaprezentują w tym sezonie:) Pomożcie im!!!!!!!!!!!!!!!
Napisał: Warmia Warmia :) Ja Zawami Zawsze:) dodano: 2008-06-05 18:16:18

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.