Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11425 wyświetleń

„Nie Bądźmy Obojętni”

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie wzorem lat ubiegłych realizuje program „Nie Bądźmy Obojętni”. Program ten, ma na celu pomóc osobom, które z uwagi na trudną sytuację materialną lub inne uwarunkowania w okresie zimowym mogą znaleźć się w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu.

Doświadczenia lat ubiegłych wskazują, że zima to okres, stwarzający największe zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych. Ze statystyk wynika, że najwięcej zgonów samotnych i bezdomnych odnotowuje się z powodu nadmiernego wychłodzenia organizmu właśnie wtedy. W związku z tym policjanci podczas pełnienia służby, patrolują miejsca gromadzenia się bezdomnych zwłaszcza opuszczone budynki, dworce i przystanki komunikacyjne. Informują osoby potrzebujące o miejscach, w których mogą uzyskać doraźną pomoc. Policjanci dysponują wykazem placówek świadczących pomoc osobom potrzebującym, a także przekazują informacje władzom samorządowym. Funkcjonariusze bacznie obserwują osoby nietrzeźwe lub znajdujące się pod wpływem innych, podobnie działających środków, przebywające na wolnym powietrzu. - KPP Grajewo

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (7)

ciekawe gdzie w Grajewie mają się zgaszać bezdomnii??

noś odblaski, świeć przykładem :D

do Doroty:JAK NIE MASZ CIEKAWEGO KOMENTARZA TO NIE PISZ GŁUPOT TYLKO KSIĄŻKĘ POCZYTAJ

do grajewianina: ty to dopiero wykazałeś się pomysłowością, pewnie nie jedną książkę przeczytałeś, mądralo :P

do doroty-takie głupie pisanie twoje-to albo jesteś zupełnie pozbawiona wyczucia sytuacji,albo poprostu głupia.Po co piszesz takie bzdety t takim temacie może kiedyś i tobie cos takiego może się zdarzyća tutaj to nawet-nikt cie nie widzi więc nawet nie wysmieje na głos.

no tak zuza, masz niewyobrażalnie słuszną rację, mnie też może to spotkać, puknij się w głowę kobieto! p/s. jesteś może żoną policjanta, że tak obstajesz po stronie prawa? A zaczęło się tak niewinnie, ot taki tam żarcik i wszyscy już na mnie wskakują... A miało być tak zabawnie, ehhhh.... ciemnogród....

policja realizuje akcję ... siłami Mopsu i Straży Miejskiej i jeszcze mają wykazy - śmiech na sali !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.