Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 15607 wyświetleń

„MENTOR” w Grajewie

Centrum Edukacji "Mentor" tworzy zespół szkół i placówek o zasięgu regionalnym. W skład CEM wchodzą:
 placówka doskonalenia nauczycieli
 licea dla dorosłych
 szkoła policealna
 placówka kształcenia ustawicznego


Celem Placówki jest podnoszenie kwalifikacji uczestników różnych form kształcenia i doskonalenia, stwarzanie możliwości do przekwalifikowywania bezrobotnych, rozwijanie zainteresowań oraz zdolności poznawczych i intelektualnych. U nas możesz zdobyć wykształcenie średnie ogólnokształcące i uzyskać tytuł technika.

Siedziba: Zespół Szkół Miejskich  nr 1 w Grajewie

19-203 Grajewo
ul. Szkolna 12
tel/fax 086 272 48 28

więcej: www.centrumedu.pl

Reklama

Komentarze (3)

czy ktos moze wie czy mozna tam zrobic kurs komputerowy do awansu nauczyciela??

Jeśli ten kurs jest potrzebny TYLKO dla potrzeb awansu- proszę go nie robić. Nauczyciel ma wykazać się znajomością TI, nie przedłożyć zaświadczenie, że coś ukończył- takim wykazaniem się jest np. sprawozdanie oraz opisy i analizy wykonane techniką komputerową czy opis swoich kompetencji (chociażby przygotowanie prezentacji, administrowanie stroną, wyszukiwanie informacji w necie i wykorzystywanie ich do przygotowania materiałów dydaktycznych, prowadzenie lekcji w pracowni informatycznej czy szkolnym centrum multimedialnym).

Witam! chciałabym się zapytać czy kurs na obsługę kasy fiskalnej trwa jedynie 8 godzin mam rozumieć że w jeden dzień mogę zdobyć pozwolenie na obsługę kasy fiskalnej ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.