poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11489 wyświetleń

7mln kredytów i pożyczek

Według prognozowanej sytuacji finansowej Miasta Grajewo na lata 2007 – 2012 zadłużenie na dzień 31.12.2006 z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek wynosiło 7 379 540,00 zł. Należy nadmienić, że część kredytów wraz z odsetkami już uregulowano, a niektóre zobowiązania będą spłacone w latach następnych. Poniżej przedstawiamy cel na jaki został zaciągnięty kredyt oraz wysokość spłaty, jaką Miasto Grajewo dokona w bieżącym 2007 roku:

CEL KREDYTU

SPŁATA W 2007r.(kredyt+odsetki)

Finansowanie inwestycji pn. “Budowa sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej i sanitarnej, nawierzchni dróg, chodników i ulic” oraz innych inwestycji wynikających z budżetu 2004 r.

731586,00

Finansowanie inwestycji pn. “Budowa nawierzchni dróg, chodników i ulic, budowa kanalizacji deszczowej, modernizacja obiektów stadionu miejskiego, przebudowa budynku po Straży Pożarnej” oraz innych zadań inwestycyjnych wynikających z budżetu 2005 r.

537996,00

Dofinansowanie inwestycji pn. “Modernizacja stacji uzdatniania wody w Grajewie przy ul. Sienkiewicza 34”

274211,00

Dofinansowanie inwestycji pn. “Termomodernizacja budynku wielorodzinnego w Grajewie przy ul. Wojska Polskiego 37”

21092,00

Dofinansowanie inwestycji pn. “Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie”

27848,00

Dofinansowanie inwestycji pn. “Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 w Grajewie”

100499,00

Dofinansowanie inwestycji pn. “Termomodernizacja budynku Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Grajewie”

109155,00

Inwestycje wynikające z budżetu 2006 r.

573610,00
Źródło: Prognozowana sytuacja finansowa miasta Grajewo na lata 2007-2012

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (7)

A to prawie wszystko musimy splacic my z naszych podatkow ...

do ON ;nie narzekaj bo napewno pocichu cieszysz sie z tego ze Grajewo jakos wyglada co prawda jest jeszcze wiele roboty na renowacje ale lepiej troche niz wcale ... ja osobiscie to bym chcial zeby PLAC NIEPODLEGLOSCI została jakos odnowiona bo obecny stan tych bydynków to zenada a niewatpliwie to wazny punkt naszego miasta bo na swiatłach kazdy sie zatrzymac musi i se podziwiaja stan budynków w Grajewie

do adi centrum: popieram :)

adi centrum; nareszcie napisał coś mądrego popieram odnośnie remontów

Adi centrum. Popieram i nie popieram. Kiedyś były czarodziejskie różdzki, latajace dywany, ba kot w butach, a królewna śnieżką. Teraz mamy "jakoś". Różnica między zrobić a "jakoś" w kontekście osobistej chęci wyraża się w złotych polskich. Chcieć to móc gadaj ile dajesz. Cel szczytny masz poparcie. Sam nie będziesz, ba tabliczkę chonorową fundatora PN odsłonisz. Dobra, a tak na poważnie. Po co zadłużać miasto wystarczy aby miasto sprzedało - czyli zarobiło co się da z naszych często nieszczęsnych warszawskich podwórkach. Inwestor postawi normalne budynki jakich w Grajewie wiele i śródmieścia nie trzeba się będzie wstydzić. Za kaskę ze sprzedaży brzydkich domów postawić trochę możnaby TBS-ów, co by sfera budżetowa nie przejadła, bo wzdęcia spaskudzą śródmieście spowrotem.

w innych miastach ludzie chetnie chodza przy starych zabudowaniach
a w grajewie strach

a czy w tych pieniądzach na Finansowanie inwestycji pn. “Budowa nawierzchni dróg, chodników i ulic, budowa kanalizacji deszczowej, modernizacja obiektów stadionu miejskiego, przebudowa budynku po Straży Pożarnej” oraz innych zadań inwestycyjnych wynikających z budżetu 2005 r.
537996,00 jest uwzględniona ulica sadowa? po której obecnie przejeżdżajacy samochód na najniższym biegu może uszkodzić zawieszenie;/ to zdaje się nie możliwe ale to prawda jadąc najwolniej w srodku samochodu można odnbieść wrażenie jazdy po tarce;/ odp ....:) pozdro:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.