piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 10537 wyświetleń

750 kg żywności

23 października br. w sklepach na terenie naszego miasta odbyła się zbiórka żywności
"PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM".
Akcję przeprowadził Młodzieżowy Zespół Caritas.

Wszystkie zebrane produkty zostały podzielone przez Stowarzyszenia: Dom Pomocy Społecznej (ul. Nowickiego), Świetlica Socjoterapełtyczna (ul. Konstytucji 3 Maja), Warsztaty Terapii Zajęciowej (os. Centrum) i trafią do najbardziej potrzebujących dzieci w naszym mieście.
Akcja pozwoliła na zebranie 750 kilogramów różnych produktów, za co wszystkim ludziom, którzy w tej zbiórce wzięli udział inicjatorzy dziękują bardzo.

parafia p.w. Ojca Pio, ks.T.Wilga
patron Federacja Polskich Banków Żywności
partnerzy: Polska Akcja Humanitasna, Caritas Polska, Danone

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (19)

Chwała Tym co myślą o innych potrzebujących.A tak wogóle to parafia p. w. OJCA PIO jako jedyna w tym mieście zajmuje się młodzieżą i zachęca do czynnej pomocy innym.

To szczytny celi trzeba go popierać bo jest ogólna bieda.Ale przypomnijmy sobie Hasła z przed 20lat.Miało być pięknie i mieliśmy żyć i byc trktowani jak ludzie ,a jest jak jest.To nie demokracja to feudalizmw czystej formie .To wyzysk człowieka i jego ciężkiej pracy.Miała byc urynkowiona gospodarka a urynkowiono prace ludzi,płaci się grosze za cięzko pracę Garstka ludzi żyje w luksusie a inni nie maja na chleb.Niech księża mówią o tym głośno z ambon,to nie polityka ,to obrona prostych ludzi przed zalewem zła.Kościół odzyska zaufanie bo będzie bronił słusznej sprawy.To jedyna droga ,aby ludzie w końcu obudzili sie i przestali dawać przyzwolenie na korupcję zwykłe okradanie nas .

Bardzo piekny cel. Parafia Ojca Pio nieustannie troszczy sie o byt ubogich. Pozdrowienia dla Mlodych Gniewnych i naszego Proboszcza! Tak trzymac!

przylaczcie sie do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To bardzo dobrze że parafia Ojca Pio zajmuje się młodzieżą. PARAFIA OJCA PIO JEST NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDÓFFFKA dla Młodych Gniewnych!!

mam nadzieje ze jutrzejsza akcja sie powiedzie i zbierzemy jak najwiecej produktow ,pozdrowienia dla Mlodych Gniewnych:]

ciekawe czy ta akcia jest czysta anie korupcyjna niby ma byc dla biednych a ciekawe czy sami biedni cos z tego bendo mieli

W wczorajszej akcji zrbraliśmy ok. 750kg żywności dla 4 placówek w Grajewie. Każda z tych placówek rozda żywność dla potrzebujących... Chwała Panu - http://www.swietazaloga.kdm.pl

mysloncy realnie<-------- Zapewniam Cię ze wszystko trafi do biednych dzieci. Przecież to właśnie dla nich była zorganizowana ta zbiórka :)

To dobrze że parafia ojca pio włączyła sie do tej akcji. Nasz proboszcz jest THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Pozdrowionka dla justysi ,Monisi, kasiuni, Jurasa,kamila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NASZA PARAFIA JEST NAJNAJNAJ LEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko poszlo super!!!!!!! Pozdro dla Kasi Kasi Kasi Magdy Magdy Magdy Eweliny Eweliny Moniki Emilki Jurasa Jacka Kamila Karoliny Marleny i innych ktorych aktualnie nie pamietam a przede wszystkim dla KSIEDZA TOMASA!!!!!!!!!!!!!!!!! sie ma!!!!!

Zapomnialam o Justynce ;) dodaje!!!

Do NN: A kto ty bo niekojaże by ktoś z MG zwał się NN :P :?: - http://www.swietazaloga.kdm.pl

nio akcja udana =]
realnie myslaca - eh...staliśmy po dziesięc godzin w sklepach, potem ponad trzy godziny wszystko segregowaliśmy nie po to, by teraz takich komentarzy słuchac, więc oszczędź sobie. my wiemy swoje [choćby głupi lizak trafił do potrzebujacych, a nie do naszych brzuszków] i tyle nam wystarcza. ;]

ULQŚ-- masz racje! Nie po to staliśmy po 10 godzin żeby teraz czytać takie komentarze! POZDRÓFFKA :*

Akcja była serio potrzebna :) Szkoda, że tylko raz w roku możemy pomóc biednym ... Pozdro dla ziomkoof z MG:D

Takich akcji będzie więcej. Chyba będzie jeszcze w grudniu i w czerwcu taka zbiórka żywności :)

serdecznie pozdrawiam wszystkich młodych gniewnych z jackiem, kamilem, justyną, yurasem, marleną i kaśką na czele. jesteście świetni ...

MŁODZI GNIEWNI SĄ THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.