wtorek, 16 czerwca 2026

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14291 wyświetleń

6,7 mln zł z nieruchomości

6,4 mln zł wpłynęło w ubiegłym roku do kasy miasta z tytułu podatków od nieruchomości od osób prawnych i innych jednostek organizacyjnych. Z tego tytułu w budżecie Grajewa wciąż brakuje ponad 300 tys. zł.  

Tegoroczne stawki podatku od nieruchomości są wyższe o wskaźnik inflacji - 1,9 proc. Z tego tytułu w 2007 r. miasto zaplanowało 6,7 mln zł dochodu. Być może wpływy będą większe, gdyż jeszcze w tym roku w Grajewie rozpoczną działalność dwa duże zakłady - Pfleiderer i Wipasz.  


Sonda:
 Czy otwarcie nowych zakładów pracy ożywi region ? 


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 15 czerwca 2026

Gmina Grajewo buduje instalacje OZE

poniedziałek, 15 czerwca 2026

ZWiK Grajewo. Odczyt wodomierzy

Komentarze (6)

napewno ozywi tylko kto pojdzie za 600 zl pracowac za granico troche lepiej

dobre i te 600 zł. Żadna praca nie hańbi.

Ponoc w Wipaszu ma pracowac 5 osób - silnie to ożywi.

ja bym mógł pracować za 600 zł, na pół etatu, albo najlepiej na 1/4

A radnymi są głównie mieszzkańcy bloków a ci nie płacą tego typu podatków......a szkoda....

popieram,gdyby tak musieli płacić,to by zobaczyli jak to fajnie.....płacić podatek za dom,piwnice,garaże,grunt,itp.A nie daj Boże prowadzisz działalnośc-wtedy stawki są przepiękne!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.