piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10898 wyświetleń

600 km od Wojewodzina

W dniu 18 kwietnia o 4.00 dziewięciu uczniów z Zespołu Szkół w Wojewodzinie wraz z opiekunem wyjeżdża do miasta Riwne na Ukrainie. Będzie to rewizyta ponieważ młodzież z Ukrainy gościła w Wojewodzinie w miesiącu wrześniu 2004 roku przy okazji Memoriału Lekkoatletycznego im. W.Rogowskiego. Uczniowie z Wojewodzina zaprezentują program artystyczny swoim kolegom ze szkoły w Riwnem, zwiedzą najciekawsze zakątki tego kraju m.in. Lwów oraz przeprowadzą sesję naukową.


- Mamy pragnienie kontynuować te dobre kontakty z zaprzyjaźnioną szkołą a w przyszłości wykorzystać je do bardziej profesjonalnej i usankcjonowanej współpracy na bazie programu unijnego "MŁODZIEŻ". Wyjazd i pobyt jest sponsorowany przez miasto Riwne a także nasze Starostwo Powiatowe w Grajewie. Serdeczne podziękowania dla władz powiatu i miasta Grajewo za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia - mówi Dyrektor szkoły Karol Choynowski


e-Grajewo.pl

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (5)

Napiszę krótko i zwięźle bo na pewno jest to ciekawe jak 28 października młodzież z Riwne przyjechała do szkoły w Wojewodzinie tak i uczniowie tej szkoły w najbliższy poniedziałek wybierają się na Ukraine. jest to grupa 9 osób oraz opiekunów. wyjeżdzają wczesnym rankiem z pod internatu w Wojewodzinie kierując się do tego kraju.

integracja ...

Każdy wyjazd kształci nawet na Ukrainę. Gratuluję pomysłodawcom.

Po powrocie dajcie cynk,jak tam było. Mile będą widziane fotki.

wiecie jak tam fajnie bylo az nie chcialo nam sie z tamtad wyjezdzac zeby byla taka mozliwosc to na pewno bysmy tam jeszcze zostali bardzo milo nas przyjeli w poniedzialek ma sie ukazac artykul w gazecie ktory z nami przeprowadzili ja chce do RIVNE jeszcze raz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.