Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 15237 wyświetleń

6 osób trafiło do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Prostki-Niedźwiedzkie. Osobowy seat wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka volkswagena. 6 osób trafiło do szpitala, w tym roczne dziecko. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
 
W piątek po godzinie 18.00 na drodze krajowej nr 65 doszło do wypadku drogowego. Na trasie Prostki-Niedźwiedzkie kierująca seatem prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujacych na drodze. W wyniku tego auto wpadło w poślizg na oblodzonej jezdni. W konsekwencji pojazd zderzył sie czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem.
W wyniku wypadku 6 osób trafiło do szpitala, w tym roczne dziecko. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. W dalszym ciągu wyjaśniane są okoliczności zdarzenia. - KPP Ełk
 

Komentarze (1)

DLACZEGO NIE DYSPONOWANA JEST JEDNOSTKA, KTÓRA MA NAJBLIŻEJ DO MIEJSCA ZDARZENIA - PRZECIEŻ LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA, A WRĘCZ SEKUNDA !!! DYŻURNY Z KP PSP EŁK - DAŁ KOLEJNY RAZ CIAŁA JEDNOSTKA Z PROSTEK JEST WŁĄCZONA DO KSRG MA PRZESZKOLONYCH RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH, TECHNICZNYCH I ODPOWIEDNI SPRZĘT A NIE JEST DYSPONOWANA DO DZIAŁAŃ PRAKTYCZNIE W SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI !!! COŚ JEST CHYBA NIE TAK - PANOWIE DYŻURNI Z PSP EŁK - DLACZEGO KARZECIE NAM CZEKAć NA POMOC O WIELE DłUżEJ NIż TO KONIECZNE?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.