sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11013 wyświetleń

50. rocznica OHP

W całym kraju Ochotnicze Hufce Pracy obchodzą 50. rocznicę utworzenia instytucji. Założone w 1958 roku miały pomagać w rozwijaniu gospodarki i stworzyć młodzieży możliwość zdobycia podstaw zawodu. Również w Grajewie 29 maja br. odbyła się uroczystość z tej okazji. W spotkaniu wzięli udział pracownicy OHP, młodzież, przedstawiciele oświaty oraz pracodawcy organizujący praktyki zawodowe.

Prowadząca uroczystość Komendant OHP Grajewo Teresa Maciorowska powitała zaproszonych gości, podziękowała pracodawcom i szkołom wsółpracującym. Obecni obejrzeli multimedialną prezentację na temat  obecnej wychowawczej działalności hufca i Młodzieżowego Centrum Kariery. Spotkanie umiliły występy uczniów z Zespołu Szkół w Wojewodzinie.

Na zakończenie spotkania goście obejrzeli dyplomy, puchary i galerię zdjęć a także plakaty o tematyce 50-lecia OHP. Uczniowie Publicznych Gimnazjów nr 1,2 i 3 dowiedzieli się w jakich zawodach kształcą się podpieczni OHP, wzięli też udział w specjalnie przygotowanych konkurencjach sportowych.

e-Grajewo.plpiątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (2)

dziękujemy pani komendant!!! wspaniala kobietaaaa

A pewnie że wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.