Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12505 wyświetleń

50 tys.zł na nowe auto

Radni na ostatniej sesji (28 września) zdecydowali dofinansować lokalna policję.

Na dotację celową zostanie przekazanych 50 000 zł z budżetu Miasta. Kwota ze specjalnego Funduszu Wsparcia Policji zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego pojazdu służbowego dla Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Obecny na sesji komendant Ireneusz Gliniecki osobiście dziękował radnym za wsparcie finansowe, początkowo liczył na 40 000 zł. Od kwietnia sytuacja uległa zmianie i ta suma okazała się niewystarczająca. By starczyło środków na dofinansowanie zakupu oznakowanego furgonu interwencyjno - patrolowego komendantowi przyznano 10 tys. zł więcej.

- Muszę przyznać, że szedłem tutaj dzisiaj "z duszą na ramieniu", zależało mi na powodzeniu tego przedsięwzięcia. To przecież dla polepszenia bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu i policjantów. Samochód taki może służyć do konwojowania, mieliśmy np. taką sytuację w tym roku, że trzeba było z bójki w Rajgrodzie przewieźć kilkanaście osób - bardzo nam w takich przypadkach brakuje właśnie takiego pojazdu. Dziękujemy za wsparcie. - mówił I. Gliniecki 

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Rowery im kupic zeby kondycji nie stracili a pieniadze przeznaczyc na dzieci .....(..)

Chodze codziennie wieczorami po mieście i nie widać zadnego policjanta w patrolu. Są miejsca zagrożone ale nowi, młodzi policanci boją się tam nawet chodzić. Kiedyś dwóch policjantów robiło porzadki na os, Broniewskiego i 1000 lecia. Panowie trochę odwagi i werwy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.