niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 15646 wyświetleń

5 tys. "zgarnęło" gimnazjum

10 lutego 2010 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu „Program Operacyjny Kapitał Ludzki Twoją szansą".

Do Gimnazjum w Radziłowie trafiły nagrody na łączną kwotę około 5 tys. złotych. Tak duże wyróżnienie możliwe było dzięki aktywności uczniów z naszej szkoły, którzy to w kategorii Fotoreportaż zdobyli wszystkie możliwe trofea (aparat fotograficzny, mini wieże, odtwarzacze mp4, encyklopedie multimedialne, pendrive, dyplomy). Tym samym najbardziej cenna nagroda - laptop (przyzwany w kategorii szkół, którzy mieli największą liczbę laureatów)- powędrował do Radziłowa. Laureatami konkursu zostali:

Paulina Przestrzelska (I miejsce)
Jacek Chrostowski (II miejsce)
Emilia Mroczkowska (II miejsce)
Edyta Borawska (III miejsce)
Patrycja Dąbrowska (III miejsce)
Ewa Zalewska (wyróżnienie)
Prawie wszyscy laureaci,  nagrodzone przez jury prace, wykonywali w trakcie zajęć Klubu Grafiki Komputerowej i Montażu Filmów, które to realizowane są w ramach wdrażania działań Programu  Operacyjnego Kapitał Ludzki


Wszystkie prace przygotowane przez radziłowskich gimnazjalistów na konkurs, również i te nienagrodzone, są autorstwa członków Klubu Grafiki Komputerowej i Montażu Filmów.

Komentarze (6)

Wielkie gratulacje dla tak zdolnych uczniów, no i oczywiście dla ich nauczycieli i Pani Dyrektor:) Tak trzymać!!!

gratulacje ziomki tak trzymjcie

hehehe ziomki...

nie no fajna sprawa gratulacje penery bardzo ladnie ze wzieliscie udzial i skorzystaliscie z szansy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.