Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 15997 wyświetleń

5 osób w mitsubishi w rowie


29 - letnia kierująca mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Dwóch z czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy policjanci.

W piątek (19 VIII) około godziny 16.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informacje o wypadku drogowym na trasie Pieńczykowo - Biebrza. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29 - letnia kierująca mitsubishi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Na ostrym łuku straciła panowanie nad pojazdem a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Badanie alkomtem wykazało, że kobieta była trzeźwa.

Dwaj z czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia doznali jedynie ogólnych potłuczeń ciała i po udzieleniu pomocy lekarskiej zostali zwolnieni do domu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają grajewscy policjanci
- informuje KPP w Grajewie


fot. PSP, KPP


 

Komentarze (3)

to ratownicy pogotowia pomagali wydostac sie z rowu

:) jak zwykle wyobrazia zawiodla :)

wydostali sie sami, na pomoc czekali juz poza samochodem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.