poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11569 wyświetleń

30 mieszkań w 2007

Trwa modernizacja budynku po byłym Gimnazjum nr 3 w Grajewie, w którym zamieszka 30 rodzin. Adaptacja szkoły to najważniejsza tegoroczna inwestycja Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Grajewie.

30 mieszkań powstanie przy ul. Targowej, na bazie budynku po byłym Gimnazjum Nr 3. Przetarg na przebudowę w czerwcu br. wygrało consorcium COLBUD-PEC. Lokatorzy do mieszkań wprowadzą się najpóźniej do marca 2007 r.   Modernizacja obiektu pochłonie w sumie 2,5 mln zł, z czego 1,8 mln to pożyczka z KFM, reszta to wkład miasta. Nie będzie to jednak gotówka, a wartość działki i budynku.

Przebudowa budynku po byłym Gimnazjum Nr 3 to najważniejsza inwestycja w br. W Grajewie brakuje mieszkań, na liście TBS znajduje się 600 oczekujących. Następną inwestycją TBS będzie budowa 32 mieszkań na os. Południe. Realny termin rozpoczęcia prac to 2008 rok.


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (11)

lepiej bylo jak tam bylo gimnajzjum

i poco bylo przenosic gimnazijum tam gdzie bylo bylo dobrze a teraz..

A co z drogą dojazdową do bloków TBS 71 i 72? Jest w opłakanym stanie, dziura na dziurze a w dziurze woda. Lepiej wyglądają ścieżki do wiejskiego podwórka. Raz na kwartał jast co prawda niechlujnie równana co daje efekt do następnego opadu deszczu (2, 3 dni), ale kogo to interesuje? Chyba nie władze odpowiedzialne za ten stan. Może teraz właśnie przed wyborami ktoś z radnych tego okręgu o tym pomyśli? Oddaję swój głos i powodzenia!

to teraz tylko pytanie na cholere ta szkoła wogole powstawała od razu trzeba było blok zbudować ....... śmiech

Do MISZCZA KLAWIATURY - może by tak ortografią się zajął , zamiast krytykować stare decyzje władz, Mistrzu

mieszkaniec zgadzam sie z tobą , droga ta jest straszna! zapraszamy władze by chociaz raz przejechali przez te droge moze wtedy zdecydują sie na jej należyte odnowienie.

Było lepiej jak tam było gimnzjmu, bo tak teraz się ciachcimy w jednym budynku.

Wcześnej było potrzebne gimnazjum, gdyż więcej dzieci było w wieku szkolnym. Teraz jest niż demograficzny i nie ma komu się uczyć. Jak będą mieszkania, więcej pracy to ludzie może zaczną się decydować na dzieci. Ja sama też czekam na mieszkanie w tym budynku.

ok fajnie ze robia tam mieszkanka ale niech ktos zajmie sie droga dojazdowa do tych mieszkan!! dziura na dziurze dziure pogania :/ ja nie wiem jak tam mozna jezdzic...smiech na sali !! i to jeszcze jest droga dojazdowa do PUKu i pogotowia ratunkowego !!

moim zdaniem dobrze ze beda mieszkania bo i tak by tam nie było szkoly!!!!!!! :P

odremotowanie szkoły jakos szkoły sie nie opłacalo to jak oni maja zamiar zmienić szkole na blok? to będzie kompletna ruina :/ współczuje przyszłym miekszkańcom

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.