Sport

  • 6 komentarzy
  • 13378 wyświetleń

3. miejsce dla KPP

Turniej piłki nożnej z okazji Święta Policji 

Na „Orliku” w Ełku w ramach obchodów Święta Policji 2010 odbył się turniej meczu piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP Ełk.

W sobotę na murawie ełckiego „Orlika” przy ul. Kilińskiego odbył się turniej meczu piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP Ełk. Turniej zorganizowany był z okazji obchodów Święta Policji 2010. W rywalizacji sportowej wzięło udział osiem drużyn. Po zaciętej walce zwyciężyła reprezentacja KPP w Ełku. Drugie miejsce zdobyła drużyna ZEM Sungsan. Trzecie miejsce wywalczyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Najlepszym bramkarzem turnieju został mł. asp. Marcin Zyskowski z Posterunku Policji w Szczuczynie. 

KPP w Grajewie

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (6)

Gratulacje dla kolegów Policjantów, a szczególnie dla "Cichego". Ale to w końcu "Wissak" III Liga podwórkowa. Bravo!!!

Świetna robota, życzymy dalszych sukcesów !!! Pozdrowienia dla Cichego:-)

Nie da się ukryć, że praca w Policji jest niebywale stresującą, tak więc organizowanie tego typu imprez powinno odbywać się częściej!!!!, chociażby ze względu na zbawienny wpływ sportu na psychikę ludzką.

Gratulacje! Z pozdrowieniami dla Roberta i Kamila :-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.