środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11808 wyświetleń

22 tysiące dla Szpitala

W 2007 r. Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego zakupiła następujący sprzęt medyczny z przeznaczeniem na potrzeby Szpitala Ogólnego w Grajewie:

1. Negatoskop NGP 800 RHF na  potrzeby Zakładu Diagnostyki Obrazowej Szpitala Ogólnego w Grajewie - za kwotę 3 445,94 zł brutto.

2.  Aparat do elektroterapii DIATRONIC DT- 10 B na potrzeby Działu Rehabilitacji Szpitala Ogólnego w Grajewie - za kwotę 3 315,50 zł brutto.

3. Rektoskop do tubusów wielorazowych na potrzeby Oddziału Chirurgicznego Szpitala Ogólnego w Grajewie - za kwotę 6 048,17 zł brutto.

4. Czytnik mikropasków ELISA na potrzeby Laboratorium Analitycznego Szpitala Ogólnego w Grajewie - za kwotę 8 132,00 zł brutto.

5. Przenośnik taśmowo - rolkowy typ Mabis na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Ogólnego w Grajewie - za kwotę 1 111,52 zł brutto.

- Łączna wartość zakupionych urządzeń na dzień 25.06.2007r. wynosi: 22 053,13 zł. Negatoskop i aparat do elektroterapii zostały już przekazane w użytkowanie Szpitalowi Ogólnemu w Grajewie, natomiast czytnik mikropasków zostanie przekazany niezwłocznie po jego dostarczeniu do Fundacji, wraz z rektoskopem do tubusów wielorazowych i przenośnikiem taśmowo - rolkowym - informuje Prezes Zarządu Fundacji A. Rutkowska

W niedzielę 01 lipca 2007r. przed kościołami na terenie Grajewa oraz podczas festynu przy klubie „HADES” będzie prowadzona kwesta, której celem jest zebranie funduszy na zakup nowoczesnego aparatu ultrasonograficznego. Podczas festynu biały personel Szpitala będzie nieodpłatnie dokonywał pomiarów ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi.

e-Grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (2)

Brawo Pani Starosta Alicja Rutkowska - może nie wszyscy się z tym zgadzają, ale zbierać - można inaczej to nazwać po prostu żebrac dla naszego szpitala na jakiś sprzęt to nie lada potrzeba odwagi, samozaparcia i wiele innych cech. Ale dzięki Naszej Pani Starościnie coś niecoś można kupić, bo naprawdę może to nie są duże pieniądze ale coś zawsze to jest. Jeszcze raz wielkie uznanie dla Pani Alicji za odwagę, za to co robi. Jak wiemy wszyscy ciężkie to są czasy, a ona po prstu chowa gdzieś tam urazy i rusza wśrod ludzi i zbiera jak może, choć na pewno nie jest jej łatwo i czasem zbierze nie mało gorzkich słów. Jeszcze raz ukłony i wielkie dzięki za to co robi. Może ten przysłowiowy grosz zawsze się na coś przydać, a mianowicie na to co nam chorym służy. Ukłony oby tak dalej Pani Starościno.
Jeden z wielu pacjentów naszego szpitala.

Podziwiam ludzi którzy mają jeszcze odrobinę serca dla naszego szpitala,uzyskanie w nim pomocy dla potrzebującego jej człowieka zakrawa na cud. A kiedy człowiek upomni się o swoje to odeślą go dalej aby pozbyć sie kłopotu.A sprzęt jest potrzebny pewnie aby była podstawa do tego aby go nie zamknięto.A personel będzie mógł dostać podwyżki.Wyrazy współczucia dla pacjentów tegoż przybytku.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.