Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11774 wyświetleń

2000 ujawnionych wykroczeń

Podsumowanie roczej pracy grajewskiego wideorejestratora.


Ponad 2000 ujawnionych wykroczeń to efekty pracy grajewskich policjantów w 2009 roku z wykorzystaniem pojazdu służbowego wyposażonego w videorejestrator.

Przez cały miniony rok policjanci z „drogówki” wykorzystywali podczas pełnienia służb na drogach pojazd wyposażony w videorejestrator. Mundurowi ujawnili 2014 wykroczeń. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości to najczęstsze przewinienie popełniane przez kierujących. Videorejestrator zarejestrował 1105 takich przypadków. Inne naruszenia kodeksu drogowego dotyczyło ponad 250 przypadków nieprawidłowego wyprzedzania i ponad 300 przejeżdżania linii ciągłej oraz 106 niestosowania się do znaków drogowych. Mundurowi nałożyli na uczestników ruchu drogowego 1802 mandaty, sporządzili 20 wnioski o ukaranie do sądu grodzkiego, przeszło 190 kierujących zostało pouczonych. Grajewscy funkcjonariusze pełnią służbę na odcinkach dróg krajowych numer 61, 65. - KPP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Pracowita środa strażaków na drogach

środa, 28 września 2022

Goniądz. Zderzenia dwóch aut

Komentarze (13)

Zdrowia i skutecznego zwalczania piractwa drogowego pod każdą postacią.Z poważaniem

Tak trzymac chłopaki - jestem za a nawet przeciw.

Ja bym się chętnie dowiedzial ile dzięki temu pojazdowi zarobila policja? Ponad 1800 mandatów-powinna wyjść spora suma. I nie chodzi mi o to, żeby zaraz zrobić zamet, że po co taki samochód itd, tylko ciekawi mnie-ile razy już na "siebie zarobil"-bo nie od dzis wiadomo, że na takich samochodach policja "zarabia" spore pieniazki.
A tak poza tym-pozdrowienia dla grajewkich mundurowych!

Maszyna do robienia pieniędzy nie dbania o bezpieczeństwo.

Pieniądze też się przydadzą...

nomarian DOBRZE POWIEDZIANE !!!!!!!!!!!!!!!

Piter dla twojej wiadomości: pieniądze za mandaty idą do budżetu państwa a nie na potrzeby policji

szczera prawda, to nie są pieniadze dla Policji, a Urzedu Wojewódzkiego.
Straz miejska to co innego, oni maja dla siebie.

Do grajewianka-doskonale zdaję sobie z tego sprawę i nie musisz mi o tym przypominać. Fakt jest jednak faktem, że to ten pojazd (a więc policja) "generuje"te kwoty-więc moje poprzednie pytanie nie mija się z celem. Na marginesie-jestem za tym, żeby jeszcze dokupić takie pojazdy i opanować to co się dzieje na drogach za sprawą litwinów i innych "obcych" kierowców na naszych drogach (bo większość "naszych" wie już o tym opelku)

piter jesli te piniążki brałaby policja to mieliby oni juz ze 4 takie wózki,jak powiedziala grajewianka do twej wiadomości pieniądze z kazdego mandatu idą na budżet państwa,no chyba że dostaniesz mandacik od panów strażników miejskich,wówczas pieniążki idą do kasy miasta!!!

średni mandat 300 zł x 2000 daje nam 600 000 to ładnie vectra sie zwróciła z 10 razy

Te samochody zarabiają pieniądze dla policji (tej na górze) a co się z nimi dzieję , skoro ostatnio pracownicy policji strajkowali ??

dla wiadomosci czytelników nie jedna vectra a dwie juz widac na grajewskich drogach

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.