czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13884 wyświetleń

200 kg marihuany

Kolejni zatrzymani w sprawie narkotykowej

      200 kg marihuany, amfetaminy i haszyszu oraz tysiące tabletek extazy. Czarnorynkowy obrót „prochami” przekroczył milion zł. Podlascy policjanci zatrzymali czterech kolejnych członków zorganizowanej grupy przestępczej. Łącznie zatrzymanych jest już 15 osób.
     Wczoraj policjanci wkroczyli do kilku mieszkań na białostockim osiedlu Wysoki Stoczek. Zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat. Wszyscy podejrzani są o to, że działając w zorganizowanej grupie przestępczej rozprowadzali hurtowe ilości narkotyków. Prowadzący sprawę policjanci podejrzewają, że grupa działała od kilku lat. Przestępcy tworząc sieć dealerską rozprowadzali „prochy” w dyskotekach, piwiarniach, pubach, a nawet szkołach. Działali przede wszystkim na Podlasiu ale też na terenie całego kraju. Dotychczasowe policyjne ustalenia wskazują, że przez ręce przestępców przewinęło się przynajmniej 200 kilogramów marihuany, amfetaminy i haszyszu oraz ponad 1500 tabletek extazy. Czarnorynkowa cena narkotyków przekracza milion złotych. Sąd Rejonowy w Białymstoku tymczasowo aresztował całą czwórkę na 3 miesiące. Od września ubiegłego roku podlascy policjanci zatrzymali już łącznie 15 członków tej grupy przestępczej, mężczyzn i kobiet w wieku od 16 do 35 lat.
     Sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczamy dalszych zatrzymań.
 
KW Policji w Białymstoku

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (8)

Ajj chłopcy tak się wkopać... ;D od kogo ja teraz kupię?? hihi ;P

i po co ich łapac jak i tak każdy będzie palic ! to bez sensowne niech nierozwinięte istoty pomyślą o legalizacji to chociarz na tym zarobią . pozdro JP !

Sadzić, palić,zalegalizować

wescie ludzie pomyslcie nałozycie jakos akcyze na marihuane i bedzie miał kraj na tym jakies pieniądze a tak cały czas twierdzo ze nie ma na to i na tamto a tak mozna było by za te pieniądze mozna pobudowac drogi lub cos innego a palic kazdy co chce i tak bedzie i tak ja jestem za legalizacjo o nikt nie zabroni mi palic mój wybur moja sprawa szkoda mi jedynie chłopaków co wpadli bo ja mam nie jednego ziomka co za to siedzi ale czego sie nie robi dla pieniedzy LEGALIZACJA!!! JP tylko bóg moze nas sądzis elo

Brawo panowie policjanci! Wyłapcie wszystkich.

taaa wyłapice wszystkich ja wam pomoge

legaliza jestem za, mniej będzie ludzi w wiezieniach a to i tak wyprodukowała przyroda wiec musicie wsadzic do wiezienie samego Boga

Nasze prawo jest do dupy trzeba je zmienic w koncu!!! Scigacie nie winnych ludzi ktorzy robia to tylko dla siebie bo to lubia sie zrelaksowac:) ziolko jest zajebiste i duzo w zyciu mi pomoglo zabraniacie tego to zabroncie wszystkich uzywek pozdro dla jaraczy:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.