sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14361 wyświetleń

20 letni diler zatrzymany

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Sokółce 20-letniego dilera. Narkotyki ukryte były w opakowaniach po środkach czystości i pojemnikach po odżywkach dla sportowców. 2400 tabletek ekstazy nie trafi do dyskotek, klubów i szkół.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego na jednej z ulic w Sokółce zatrzymali 20-letniego mieszkańca tego miasta. Reklamówka, którą niósł wypełniona była opakowaniami po środkach czystości. W pudełkach z kolei schowane było 200 tabletek ekstazy. Dużo więcej mężczyzna ukrył w pojemnikach po odżywkach dla sportowców. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli 2200 sztuk tego narkotyku. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych tabletek to około 36 tys. zł. Prowadzący sprawę policjanci ustalają skąd pochodziła tak duża ilość ekstazy. Docelowo narkotyki prawdopodobnie miały trafiać do pubów, dyskotek i szkół całego województwa. Zatrzymany diler odpowie za posiadanie i  wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci z Centralnego Biura Śledczego nie wykluczają dalszych zatrzymań.


mł.asp. Kamil Tomaszczuk

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (9)

Chłopaki z CBS tak trzymać. Wszystkie smieci trzeba wymiatać.

O BOZE DLACZEGO PRZECIEZ KAZDY MA WYBOR JA CHCE JA CHE CHCE PIGULE

to jest plotka ! a rekiny siedzo i sie smiejo !

teraz mu powinni dac to zjesc a nie sprzedawac innym ,,,i by zobaczyl jak to jest byc pod wplywem narkotykow ,,,,,bogacic sie na ludzkim nieszczesciu ,,,,,dozywocie ....

"i by zobaczyl jak to jest byc pod wplywem narkotykow ,,,,,bogacic sie na ludzkim nieszczesciu ,,,,,dozywocie ...."

myslisz że bedac w posiadaniu takich ilosci dropsow nie wie jak to jest? bogacic sie na ludzkim nieszczesciu, heh, biznes jest biznes i tyle. Sprzedajac alkohol i szlugi tez sie ludzie bogacą, też na ludzkim nieszczęściu, a jednak jest to legalne.

Dożywocie? He, nie masz babo pojęcia o czym mówisz. Zastanów sie czasem i pomyśl, że narkotyki też są dla ludzi. Tak jak alkohol, ktory jest dla przykładu o wiele bardziej szkodliwy niż marihuana, na którą każdy bluzga. Przedstawie pani ogolne statystyki.

Alkohol - około 360 000 ofiar rocznie - LEGALNY
Papierosy - około 200 000 ofiar rocznie - LEGALNY
Marihuana - 0 ofiar - NIELEGALNA

I co wy na to?

Jakie dozywocie ? DOZYWOCIE powinni dostawac PEDOFILE a nie dilerzy ! Wszystko jest dla ludzi. Ni kt nie karze ani tobie ani niomu innemu zjesc 2400 pigulek. Wiec zastanow sie co piszesz ! Jesli ci sie nie podoba byc ''pod wplywem narkotykow'' to ich nie bierz. Proste. A w CBS pracuja same smiecie !!!

takch smieci to odrazu do afgaistanu na wojne, niech tam zgina. tepic takich idiotow, leniuchow ktozy bazuja na naiwnych ludziach. a te statystyki to ty chyba z dupy wytrzasnales goscio. marihuana to poczatek drogi narkotykowej.

jakie dozywocie dla tego człowieka się należą sie tylko zawiasy a nie żadne dożywocie co wy pir......! ja to nie jestem tam jakims zwolennikiem piguł ale od czasu do czasu należy się dla człowieka chwila rozluznienia hehehe

brawa i szacunek dla osób które są przeciwni tym debilom którzy to świństwo sprzedają,dilerom,ćpunom itd śmierć przez przedawkowanie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.