środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11479 wyświetleń

16 osób oddało krew

Jak poinformował nas mł. asp. Andrzej Łagodziński z KP Policji w Grajewie na dzień dzisiejszy  tj. 30.01.2006r. nie ma żadnych doniesień o tym, ażeby w katastrofie w Katowicach zginął lub doznał obrażeń mieszkaniec Grajewa.
Do Centrum Krwiodawstwa w Grajewie przy ul Konstytucji 3 Maja  przyszło w dniu dzisiejszym 16 osób, aby honorowo oddać krew potrzebującym.
e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (8)

ale lipa ze trzeba mieć 18 lat zeby oddać jebaną krew :(:(moze moja by komus sie przydała!!!!!!!!!!!

Może i dobrze że 16 osób oddało krew, lecz wiem jedno jakby centrum krwiodastwa czynne było w Grajewie co dziennie a nie tylko w poniedziałek więcej osób by oddało krew

x: jaka jest twoja krew?

a JAKIEJ KRWI POTRZEBA??

ja tez chcialabym oddac krew a nie mam 18-stu lat;/;/ lipnie;/ powinni pozwolic nieletnim oddawac krew jezeli chca komus pomoc,,,,,,,,,nie wiem jakos to zorganizowac,przychodzic z rodzicami czy jakos tak,zeby tylko mozna bylo

czy nadal potrzebna jest krew osobom poszkodowanym w Chorzowie?

Zgłosiłem się w niedziele ok południa do pogotowia po tym jak w sklepie w radiu usłyszałem o tragedii.Chciałem żeby pobrali próbkę krwi aby w razie potrzeby mogli mą dysponować.Chciałem zostawić swoje dane i telefon.Mimo tłumaczenia "ŚWIĘTYM KROWOM" zajętych piciem kawy że w tygodniu od rana do wieczora jestem pracuję odesłały mnie z kwitkiem.

LIPA DUŻA LIPA ŻE TRZEBA MIEĆ 18 LAT

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.