wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 14064 wyświetleń

10 lat PG nr 3 w Grajewie

Z okazji 10 – lecia szkoły Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum  nr 3 w Grajewie zaprosiła władze miasta, rodziców, radnych oraz przyjaciół szkoły na prezentację projektu pt. „Szkoła na przestrzenie dziejów”

Uroczystość odbyła się 10 czerwca 2009 w budynku gimnazjum przy ul. Konstytucji 3 Maja 23 w Grajewie.

 Gratulujemy i dziekujemy za zaproszenie

(fot. e-Grajewo.pl)

 

Publiczne Gimnazjum nr 3 zostało powołane do życia 1 września 1999 roku. Powstało dziewięć oddziałów a dyrektorem została pani mgr Beata Szewczyk. W pierwszym roku pracowało łącznie 22 nauczycieli, uczyło się zaś 210 uczniów. Budynek szkoły mieścił się przy ulicy Targowej 17.  Od 1 września 2005 roku gimnazjum znajduje się przy ulicy Konstytucji 3 Maja 23.

Komentarze (5)

Najwspanialsza szkoła z najlepszą kadrą!

Słowa uznania dla dyrekcji -p. Beacie i p. Ireneuszowi za pomysł i pracę z młodzieżą przy realizacji projektu. Pokazaliscie . jak mozna wspaniale pracować. Zazdroszczę takiej kadry i takiej mlodziezy.

Najwspanialsza. ;) nie wiem co ja zrobię w przyszłym roku bez tej atmosfery..

Nasze gimnazjum daje solidne podstawy :)

Witam!! Jestem w szoku że minęło juz 10 lat!! Byłam pierwszą w wielu uczniów rocznika który zapoczątkował edukację w tym gim!! ...10 lat temu...jej jak ten czas leci!! Bardzo miło wspominam tamte chwile... Chciałabym serdecznie pozdrowić pana Tomasza Szewczyka, który według mnie był najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek miałam. Człowiek z pasją podchodzący do swojej pracy, wyrozumiały, wrażliwy, serdeczny, wyluzowany normalny facet!! A i o pani Agnieszce Ramotowskiej muszę wspomnieć pozytywnie, bo bardzo miło wspominam lekcje j. polskiego, które tak bardzo lubiłam w Jej wydaniu :) Pozdrawiam z BRX!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.