Wiadomości

1 ofiara mrozów w powiecie

Pierwsza ofiara śmiertelna mrozów w powiecie grajewskim.

Dzisiaj ok. godz. 10-tej Pogotowie Ratunkowe dotarło do miejscowości Skrodzkie w gminie Rajgród. Na podwórku jednej z posesji odnaleziono mężczyznę, któremu niestety nie można już było pomóc. Zamarznięty 64-latek leżał na zewnątrz obok swojego roweru co najmniej kilka godzin, był przysypany śniegiem.


Na początku grudnia na terenie województwa podlaskiego zamarzły aż cztery osoby, teraz jest już 5 ofiar! 1 XII po południu - jak informuje KWP B-stok - policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej otrzymali informację, że na posesji w jednej ze wsi gminy Suchowola ujawniono zwłoki mężczyzny. Wezwany na miejsce lekarz pogotowia stwierdził, że 70-latek zmarł w wyniku wychłodzenia. W podobnej porze mundurowi z Bielska Podlaskiego otrzymali informację, o znalezieniu zwłok mężczyzny w rejonie rzeki we wsi Deniski. Okazało się, że przyczyną śmierci 86-latka było także zamarznięcie. Około godziny 4.00 policjanci z Suwałk dowiedzieli się o zgonie 57-letniej mieszkanki gminy Filipów. Tu z kolei wstępnie ustalono, że denatka wcześniej najprawdopodobniej spożywała alkohol. W nocy wracała do domu. Kobiecie zabrakło kilkudziesięciu metrów. Natomiast 2 XII ok. godz. 9.00 dyżurnego sejneńskiej policji powiadomiono o zwłokach mężczyzny znalezionych w nieogrzewanym budynku. 42-latek najprawdopodobniej także zmarł na skutek wyziębienia organizmu.


Policjanci apelują do wszystkich mieszkańców województwa – "NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI”. Każdy sygnał dotyczący miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych i niezaradnych życiowo, które narażone są na wyziębienie organizmu może uratować czyjeś życie.środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

środa, 18 maja 2022

Strażacy pomagają pogorzelcom

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.