Grajewo na starych fotografiach

Święto Pracy w Grajewie (lata 60 te), niektóre z pojazdów to zdemobilizowany sprzęt armii niemieckiej i radzieckiej...

Komentarze

Od tamtych czasow nic sie nie zmienilo. Dalej sa pochody Trzech Kroli, Droga Krzyzowa i jeszcze oltarzyki na ulicach. Tylko inaczej sie nazywaja nic nowego. zamiest 1 maja Swieta Pracy. Bylo 1 raz w roku a teraz jest 3 razy w roku blokada ulic.

Grajewiak żal co czasów komunistycznych wtedy byłeś kimś teraz jesteś tylko napinaczem internetowym a zawiść przeciwko katolikom wylewa się z ciebie!

Beret Co ty wypisujesz to tobie jest zal tamtych lat. Ja nie jestem przeciw katolikom bo sam bylem ministrantem i wiem co to jest wiara w BOGA. Komu sa potrzebne te zdjecia 1 majowe zeby pokazywac droge krzyzowa i trzech kroli. Ta sama metoda na ulicy na pokaz. Bo normalny katolik nie potrzebuje ulicy, od tego sa 4 koscioly. Ulica tylko niszczy wiare katolicka. Za malo byl 1 kosciol to powstaly jeszcze 3 koscioly. To teraz potrzebna jest ulica bo sa puste koscioly. Co robia ksieza zeby wierni byli w kosciolach a nie na ulicy. To jest walka miedzy kosiolami ktory jest lepszy, a powinne byc takie same, bo sa takiej samej wiary i tego samego BOGA.

To wspaniałe, grajewskie LPŻ!!!

Czy, nie jest to ul. Ełcka ?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.