Obniżka czynszu w SMLW

Dziś dostałam papier informujący mnie o obniżce czynszu, ok.... O ile?! O 11 groszy. Tak drodzy państwo i dostałam pismo podpisane przez szanownego prezesa. Teraz to mój budżet domowy bedzie bogatszy, sama kartka tyle kosztuje na której to wydrukowano. Czy naprawdę tak trzeba próbować robić z ludzi idiotów?

To tylko taki wybieg żeby podnieść koszty eksploatacji. Za chwilę miasto znów podniesie CO i wodę a podwyżka zostanie

/, nie filozuj mogłeś dostać podwyżki 30 zł i też byś to przyjął.

11 groszy szczęcie mi przynosi 11 groszy tylko nie płacz proszę

U mnie 0,14 gr mniej. Co ja z tym dobrodziejstwem teraz zrobie.

Jak 11 groszy ? Jak masz obniżkę na co za metr? JA za 60m mam obniżki 17 zł

Tylko oprawić w ramkę i powiesić na ścianie jako ciekawostkę.

Ja też dostałam pismo że Spółdzielni i też zmniejszony czynsz o 25 groszy,t/

Tuman... jesteś jak i się podpisałeś/aś. Pewne składowe potaniały, inne musiały podrożeć i bilans wyszedł jaki przedstawiasz. Wielkie halo robisz z tego powodu? Kup sobie dom jednorodzinny, notuj przez rok wszystkie wydatki poniesione na jego utrzymanie i przedstaw kosztorys. Chociaż tak naprawdę rok to za mało, prawdziwe średnie koszty miesięczne wyjdą po conajmniej 5 latach.

Spółdzielnia ma obowiązek informować o zmianach w czynszach. I to tyle w tym temacie.

To nie jest żadna obniżka tylko ukryta podwyżka. U mnie niby 18 zł mniej w czynszu, ale wynika to z mniejsza zaliczka na C.O i ciepłą wodę, a reszta idzie w górę, a co z tego wynika? Po prostu będą mniejsze zwroty za wodę i ciepło lub większe dopłaty co za tym idzie miesięcznie czynszu będę płacił więcej.

To może zamiast obniżać niech zwiększają zaliczkę na centralne ogrzewanie i ciepło wodę to będziesz miał "Ekonomista" większe zwroty?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.