niedziela, 3 lipca 2022

Jazda po żwirowniach

Mieszkam na ulicy, na której nie ma jeszcze asfaltu tylko żwir. Codziennie obserwuję kierowców, którzy pędzą swoimi samochodami po takiej drodze nie zwracając uwagi na to, jak za nim się kurzy. Meble ogrodowe czy okna są zakurzone na centymetr bo jedna z drugim spieszy się i zasuwa bez pojęcia. Czy naprawdę nie można jechać 30 km/h po żwirówce? Kierowcy, noga z gazu i nie utrudniajcie życia innym. Te tumany kurzu, które robicie osiadają też na waszych posesjach.

Przeprowadź się albo złóż zażalenie do Burmistrza

Teraz zapierniczaja, zrobią asfalt i dopiero będą szaleć, jak u nas na Topolowej. Ale policja lata tylko nad rzekę przyłapać pijących.

Zrobią asfalt to nie będą zapierniczać bo właśnie ,,dzięki takim baranom za kierownicą" są robione progi zwalniające a potem płacz o boże progi porobione on musi zwalniać zrobią progi przywali z jego 15 letniego gruchota tylko rdza się posypie.

No na Topolowej nie ma progów a szkoda, bo jest tragedia wieczorami jak ludzie zapierniczają nad rzekę szczególnie młodzież, ale i Ci co budują nowe domy myślą chyba że to autostrada wielcy ludzie z miasta? W głowach się poprzewracało.

Piszesz Petycję Zbierasz podpisy mieszkańców że ul.Topolowej zanosisz w odpowiednie miejsce i zrobią progi dbając o bezpieczeństwo mieszkańców bo ulica to nie jest Tor Wyścigowy

Anna
Jakto przeprowadź się?
Czy Ty jesteś normalna???

To się nazywa wielki/a pan/i z małej wioski.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.