Problemy z zajściem w ciąże

Witam Państwa. Piszę z prośbą o opinię osoby, które korzystały z pomocy lekarza ginekologa p. Wasilewskiego z Białegostoku z kliniki Napromedica. Czy jest on w stanie pomóc osobom mającym poważny problem z zajściem w ciążę?

moja znajoma nie mogła zajść w ciążę, Pan Wasilewski nie pomógł, za to trafiła na Pana Marcina Ostaszewskiego też Białystok-, ale nie wiem, czy przyjmuje teraz nowych pacjentów - napisz do niego, życzę powodzenia i nie poddawaj się!

A na co pani choruje?

Polecam docenta Pierzyńskiego na ul. Waszyngtona, powodzenia...

A dzie jest inwitro zapytajcie znachorow.

Bardzo polecam dr Wasilewskiego pomógł. Warto spróbować - daj mu szansę i czas.

Było nie brać antykoncepcji jak się miało 17 lat... seksu się chciało ale dzieci broń boże. A teraz jak 30 lat na karku to dzieci by się chciało A organizm przez hormony zjedzony.

Do źle zrobiłem: póki się nie wypowiedziales tylko rodzina wiedziała żeś pierd....nie każda kobieta brała hormony...nie wiesz dlaczego ta kobieta nie może zajść w ciążę to się nie wypowiadaj. Pani zadała proste pytanie wsadź sobie w du...takie komentarze

Jeśli to wina partnera to z chęcią pomogę :)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.