Lodowisko

Już drugi rok w Grajewie sztuczne lodowisko jest nieczynne. Czy wiadomo kiedy zostanie uruchomione?

W ubiegłym roku było zamknięte z powodu epidemii, w tym roku jeszcze nie wiadomo.Nawet jeśli otwieraja to zazwyczaj pod koniec grudnia ,przez dłuższy czas muszą być ujemne temperatury.

Fajnie by bylo gdyby w tym roku udalo sie otworzyc dzieci mialy radoche a ja razem z nimi????ale wszystko zalezy od okoliczności

Jesli zostanie otworzone, to winno byc dostepne tylko i wylacznie dla osob z paszportem covidovym

Do Darek... Dostęp do i internetu też powinien być dozwolony, osobim które posiadają mózg, bo Ty owego nie posiadasz.. Jeśli chodzi o Twoja wypowiedź, to rozumem ze jesteś pewnie osoba zaszczepiona i boisz się ze czymś się zarazisz hahah. Myśl trochę chłopie a nie próbujesz siać zamęt i wywołać klubie. Czujesz się lepszy z tego powodu ze sie zaszczepiles? a jednak sam możesz zarażać i zostać zarażony. Ktoś bez paszportu Covidowego będzie czuł się bezpieczniej ze nie zostanie przez Ciebie zarażony.

Darek a z paszportem Polsatu?? Mam jeszcze kiedysniejszy. Wkręciłeś się w papkę medialną co? Takich jak ty nie sieją, sami się rodzą...

Darek, a co boisz się że zostaniesz zarażony na świeżym powietrzu? Przecież zaszczepieni ponoć nie chorują...

Uwazam ,ze niezaleznie od epidemii lodowisko powinno zostac otwarte. Dzieci i mlodziez na nie czekaja , to jedyna atrakcja w tym miescie zimą. Lodowisko jest na swiezym powietrzu ,wiec jesli ktos sie obawia to wystarczy ,ze zalozy maseczke.

jesteście mądrzy dopóki nie zlapiecie

Lodowisko otworzą jak spadnie ilość zakażeń i będzie minus stałe na dworze więc chyba najszybciej połowa stycznia 2022

A byście na tym lodowisku Covida nie złapali i nie wylądowali w szpitalu

ta, abyś w domu nie złapała jakiegoś syfa.... onaaa ;)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.