sobota, 13 kwietnia 2024

Kraj

Zza kierownicy do aresztu

Zatrzymali dwóch kierowców na zakazie, w tym jednego poszukiwanego

Policjanci z Ełku zatrzymali podczas kontroli drogowej dwóch kierowców, którzy nie posiadali przy sobie prawa jazdy. Okazało się, że prowadzili oni auta mając orzeczone zakazy sądowe. Ponadto jeden z nich był poszukiwany do odbycia 8-miesięcznej kary pozbawienia wolności w areszcie śledczym. Teraz 42-latek i 29-latek odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej na trasie Prawdziska - Rutki Nowe. 42-latek nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policjanci szybko ustalili, że kierowca ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów do 2013 roku. Ponadto okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia 8-miesięcznej kary pozbawienia wolności w areszcie śledczym.

Kilka godzin później w Ełku policjanci zatrzymali do kontroli 29-letniego kierowcę, który też nie posiadał prawa jazdy. Okazało się, że mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów do końca marca br.

Teraz 42-latek i 29-latek odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.