niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

Żywność ubogim -PCK

Grajewo, dn. 30.03.2005

Europejski program pomocy żywnościowej dla najuboższej ludności UE - PEAD

W ramach programu zostało przywiezionych 13ton artykułów żywnościowych tj. makaron, ryż, mleko w proszku. Transport z Banku Żywności w Suwałkach przeprowadzony został dzięki uprzejmości p. Radzio – „Raj” Grajewo i MDK Grajewo.

Do akcji chętnie przyłączyło się kilkunastu bezrobotnych oraz pracowników PEC, którzy na prośbę p. K. Jastrzębskiej z ZR PCK w Grajewie zajęli się załadunkiem a potem rozładowaniem paczek w Grajewie.

- Będą kolejne transporty, następny to ok. 15ton - mleko płynne, sery żółte. Żywność wydawana jest mieszkańcom miasta i powiatu grajewskiego na podstawie list sporządzonych przez Ośrodki Pomocy Społecznej. Obecnie z pomocy tej korzysta 3000 osób. Jeśli ktoś może pomóc przy kolejnym rozładunku proszę o zgłaszanie się, każda pomoc jest mile widziana (tel. 2723013). Podziękowania dla tych skromnych ludzi, którzy choć sami często potrzebują wsparcia pokazują, że można na nich liczyć, na ich bezinteresowną pracę – mówi P. Jastrzębska.

e-Grajewo.pl

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.