czwartek, 27 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

Życzenia z Niećkowa

Spotkanie opłatkowe w ZS w Niećkowie.

 Zwyczajem ubiegłych lat: uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice i zaproszeni goście, w tym dawni nauczyciele naszej szkoły, spotkali się na uroczystej akademii z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

 Spotkanie rozpoczął Dyrektor Szkoły – Artur Kuczyński, który powitał Wszystkich serdecznie i w krótkich wspomnieniach przypomniał najważniejsze wydarzenia mijającego roku.
 Teraz nadeszła kolej na to, aby głos zabrali uczniowie. Totalne zaskoczenie! Wszyscy zebrani  z podziwem i „zapartym wręcz tchem” wsłuchiwali się w kolejne sceny uwspółcześnionej wersji „Historii o narodzinach Jezusa Chrystusa”. Okazało się, że każdy znalazł coś aktualnego dla siebie w historii sprzed dwóch tysięcy lat.
 W krótkim podsumowaniu, było uroczo, milutko i przytulnie. Niby szkoła, a zrobiło się tak jakoś rodzinnie i świątecznie. Duch Bożego Narodzenia rozpostarł skrzydła nad naszą wspólnotą.

Kochani Wszystkim internetowiczom, czytelnikom portalu www.e-Grajewo.pl, jego redakcji i Wszystkim ludziom dobrej woli, ZDROWYCH, POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT
  Nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie – czyli świątecznie nastrojona wspólnota z
Zespołu Szkół w Niećkowie

Galeria zdjęć

PS. Do siego roku…

środa, 26 stycznia 2022

Bal Karnawałowy w RAJu (19.02)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.