niedziela, 14 kwietnia 2024

Wiadomości

Życzenia od Fundacji


        Okres Świąt Bożego Narodzenia jest niezmiennie czasem radości i refleksji. To jedyny, najpiękniejszy okres w każdym roku, gdzie życzliwość króluje nad niesprawiedliwością, gdzie piękno i dobro zwyciężają wszystko. Noc betlejemska jest właśnie po to, byśmy  uwierzyli w Nowo narodzonego Pana i życiem dawali o Nim świadectwo. Pochyleni nad Betlejemską szopą, podsumowujemy kolejny rok naszej egzystencji, czynimy rachunek sukcesów  i porażek, wspominamy upadki i dziękujemy za łaskę, dzięki której mogliśmy się podnieść. Snujemy plany na przyszłość, deklarując wiele działań, jakie pragniemy podjąć w zgodzie z Bożymi nakazami miłości i życzliwości.
   
    W imieniu Zarządu i Rady Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego życzymy wszystkim mieszkańcom Powiatu Grajewskiego oraz ich gościom, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy niezapomnianych przeżyć w gronie najbliższych osób i bogatych darów od Dzieciątka Jezus. Niech nadchodzący 2010 rok będzie dla wszystkich czasem pomyślności, zdrowia i spełnienia wielu ambitnych zamierzeń.

                                                           

Zarząd i Rada Fundacji 
     na Rzecz  Rozwoju  Szpitala Grajewskiego 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.