Sport

  • 10 komentarzy
  • 9800 wyświetleń

Zwycięstwo siatkarzy

Drugie, kolejne zwycięstwo oddnieśli grajewscy siatkarze. Tym razem pokonaliśmy w Białymstoku miejscowy Mukss 3-2. Ostatni set 15-9.

Zapraszamy kibiców w najbliższy czwartek na mecz z Remexem B-stok.
Godz. 19.30 hala MOSiR Grajewo, ul. Strażacka 2.

MILKO

Komentarze (10)

SKANDAL - jeszcze awansują wyżej i będzie bieda!!

ty bebech a co? pewnie byś chciał żeby piłkarzyki awansowali jesteś wazelina idż im dupcie wylirz po meczu to nie muszą się kompać ty jesteś wazeliniasz

POWODZENIA DLA MICHASIA W KARIERZE!!

Słuchaj bubku to była kpina z mojej strony bo z tym składem nawet marzyć nie wolno o awansie. Wazeliniarzem to Ty jesteś bęcwale.

bebech przyjdz na trening i powiedz , zaproponuj drużynie jakieś nowe formy treningu którę sprawią , że będą oni grali lepiej , a jeżeli caly skład tobie nie odpowiada to pokaż , że ty jesteś lepszy i w nastempnym meczu ty będziesz gwiazdą podporą drużyny.Ale zapewne nie przyjdziesz i im nic nie zaproponujesz bo mocny jesteś tylko w gębie i to jako osoba anonimowa nara.

Nie interesuje się siatkówką nie mam zamiaru przychodzić i mówić jak mają trenować bo mnie to nie interesuje po prostu z tym składem tymi weteranami nie ma szans na awans. Ja jestem anonimowy a Ty taki szczekacz ujawniłeś się?

Tak się składa, że nie potraficie się cieszyć z sukcesów innych(maluczkich czy większych). Zawsze coś, komuś nie pasuje. Chociażby ilośc kibiców na meczach. Ubliżanie, wyzwiska są poniżej jakichkolwiek norm, są regułą. Nikt nie zauważa pozytywnych stron tylko same negatywy, tak aby dokopać. Drużyna siatkarzy gra bez żadnych pieniędzy, zawodnicy poświęcają swój czas w zasadzie bezinteresownie. Faktem jest ich wiek, ale za to należy podziwiać i chwalić. Chciałbym doczekać się, aby niektórzy psełdosportowcy (biorą regularne wynagrodzenie)z takim zaangarzowaniem podchodzili do swoich obowiązków tak jak ONI. Jestem przekonany o dużo wyższym poziomie sportu w Grajewie. Powodzenia, wytrwałości i sukcesów. Dzisiaj przyjędę z synem na mecz o 19.30 aby kibicować, gdyż po ostatnich wyczynach na Stadionie głęboko się zastanowiam czy zabierać go na następne mecze. Nie chodzi mi o zachowanie P. K....., a pozostałych którzy mogli by być moimi dziadkami. Jest dla mnie niezrozumiałe, że jeśli zespołowi gra się nie układa to wyzywają wszystkich zawodników, trenera i wówczs są wytrawnymi znawcami fudbolu w sposób bardzo, bardzo wulgarny. Gratuluję, napewno taki doping pomaga, podnosi na duchu Warmiaków i wyzwala chęci do gry. Pozdrawiam prawdziwych zawodników Warmii i trzymam kciuki za piątkowy mecz.

mlekpol - remex - 3:2

Chyba podejmę kroki aby to zmienić. Bluzgi, wyzwiska i wpisy na poziomie zero są przepuszczane. Postaram się umówić na spotkanie z Panem Burmistrzem aby przedyskutować sytuację tej niezrozumiałej dla minie i osób z mojego grona znajomych(i nie tylko)cenzury. Narazie wszystko układam w całość i przygotowuję grupę ludzi aby to zmienić.
Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.