Sport

  • 4 komentarzy
  • 10721 wyświetleń

Zwycięstwo ŚHP Łomża

Zwycięstwem drużyny ŚHP Łomża zakończył się I Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieży OHP, który odbył się w hali MOSiR w Grajewie. W nagrodę łomżynianie pojadą na ogólnopolskie rozgrywki do Szczecina (30 marzec / 1 kwiecień).

W spotkaniu o pierwsze miejsce spotkały się drużyny ŚHP Łomża oraz ŚHP Grajewo. Przed meczem wiadomo było, że łomżynianom do końcowego zwycięstwa w turniej wystarczy remis. Jednak to grajewianie lepiej rozpoczęli mecz i po kilku minutach wyszli na prowadzenie. Po przerwie „ostro do przodu” ruszyli łomżynianie. Kiedy wydawało się, że zawodnicy ŚHP Grajewo dowiozą zwycięstwo, Marcin Leonia na minutę przed końcem zdobył wyrównującą bramkę. Ostatecznie ekipa ŚHP Łomża wygrała turniej, dzięki lepszemu bilansowi bramek.     

- Cieszymy się z wygranej. Szczególnie chciałbym pochwalić najlepszego strzelca naszej ekipy Łukasza Jankowskiego. Rok temu również reprezentowaliśmy województwo w rozgrywkach ogólnopolskich - powiedział Dariusz Bandach, opiekun ŚHP Łomża. 

Wśród gospodarzy na wyróżnienie zasłużyli bracia Andrzeja i Daniela Sturgulewscy. Pierwszy z nich w turnieju zdobył cztery bramki. Klasyfikację strzelców wygrał zawodnik ŚHP Łomża Łukasz Jankowski, który zdobył sześć goli.
Turniej zorganizowały Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku oraz Środowiskowy Hufiec Pracy w Grajewie.

Wyniki:

ŚHP Grajewo- OSiW Wasilków  3: 1
ŚHP Łomża- HP Augustów  10: 0
ŚHP Suwałki- ŚHP Białystok  5: 1
ŚHP Suwałki- ŚHP Grajewo  2: 2 (mecz anulowany)
ŚHP Łomża- ŚHP Suwałki  2: 0
ŚHP Grajewo- ŚHP Łomża  1: 1
 
Klasyfikacja końcowa:

1. ŚHP Łomża
2. HP Grajewo
3. ŚHP Suwałki
4. OSiW Wasilków
5. ŚHP Białystok
6. HP Augustów

Galeria zdjęć


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

gratulacja HP GRAJEWO!!!! paru znajomych nawet gralo:))

besensownie powiedziales

co za lol to powiedzial

Gratuluję wszystkim młodym ludziom, którzy wykazują aktywność. Wasz przykład posłuży innym i da sygnał do dalszego rozwoju.
http://www.opr.sos.pl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.