Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 16576 wyświetleń

Zwłoki kobiety w rzece

17 lutego br. po godz. 7.00 grajewskie jednostki ratownicze otrzymały zgłoszenie o zwłokach kobiety znajdujących się w cieku wodnym w miejscowości Klimaszewnica, gmina Radziłów.

Do zdarzenia została zadysponowana specjalistyczna grupa ratownictwa wodno – nurkowego w Grajewie oraz zastęp OSP Klimaszewnica.

Na miejscu zdarzenia, znaleziono zwłoki 52 – letniej mieszkanki Klimaszewnicy, znajdujące się w pozycji siedzącej. Działania strażaków ograniczyły się do wydobycia i przekazania ciała. Dalsze czynności prowadzili policjanci.

Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok - zostanie przeprowadzona 20.02. w Akademii Medycyny Sądowej w Białymstoku. W zdarzeniu wykluczono udział osób trzecich. Kobieta najprawdopodobniej weszła na lód, który się załamał.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (4)

gdzie był opiekun prawny tej osoby, i za co brał kasę

A gdyby ta osobę potracil samochód to tez Jasek byś pisal gdzie byl opiekun? To byla osoba dorosla trudno by za rączkę ja wszędzie prowadzić. To byl nieszczęśliwy traf- wypadek gdzie każdemu moze się cos zdarzyć i nikt tego nie przewidzi. A co do pozycji siedzacej zmarlej to bzdura !!!!!

opiekun prawny za opiekę nie dostaje kasy.

Opiekunem prawnym był jej brat, ale mogłeś zgłosić się i zostać, wtedy na pewno byś był na miejscu i nic by się nie stało.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.