środa, 25 maja 2022

Kultura i rozrywka

"Zwariowany Tydzień" w SP nr 4

Dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie wiedzą, że nie jest ona nudna, ale, że zwariowana? W placówce trwa "Zwariowany Tydzień".


10 maja br. część uczniów odważyła się przyjść w piżamach. W nocnym stroju pojawili się najmłodsi i ci starsi. Na szkolnych korytarzach można było spotkać tych w kombinezonach piżamowych, ulubionych nocnych ubiorach i cieplutkich szlafroczkach. Niektórzy wskoczyli też w swoje mięciutkie kapcie, przynieśli podusie i przytulanki.


W środę dzień różnych par butów - każde dziecko może założyć buty nie od pary zaś w czwartek mogą chodzić w miękkich domowych kapciach. W piątek Samorząd Uczniowski zaplanował Dzień Zielony. Sądzimy, że niektórzy będą prezentować się elegancko i modnie, część poważnie, inni nietypowo i śmiesznie, gdyż kreatywność uczniów SP nr 4 nie zna granic.

 

Będzie się działo!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.