niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 8640 wyświetleń

Ztrzymali sprawcę kradzieży

Grajewscy policjanci zatrzymali nieletniego sprawcę kradzieży. Okazało się, że zatrzymany 17-latek jest uciekinierem z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Teraz młody człowiek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Patrol z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został wezwany na interwencję do jednej z miejscowości w gminie Szczuczyn. Zgłaszający poinformował, że w budynkach gospodarczych na jego posesji przebywa nieznany mu młody mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze zastali młodego chłopaka ukrywającego się na strychu jednego z budynków, który w trakcie legitymowania trzykrotnie podawał nieprawdziwe dane osobowe. W wyniku podjętych czynności mundurowi ustalili prawdziwe personalia - jak się okazało mieszkańca gminy Rajgród. Po sprawdzeniu jego bagażu ujawniono przedmioty, pochodzące z kradzieży.

Młody człowiek początkowo nie potrafił wytłumaczyć skąd ma te rzeczy, po czym przyznał się, że je ukradł, włamując się do domku letniskowego na terenie gminy Ożarów Mazowiecki.  Nie była to jedyna kradzież, której dopuścił się nastolatek. W lipcu tego roku, w jednej z miejscowości powiatu kolneńskiego ukradł rower o wartości około 500 zł., który następnie porzucił w rowie na terenie Szczuczyna. Zatrzymany przez policjantów 17 -latek okazał się być uciekinierem z jednego z młodzieżowych ośrodków wychowawczych i po przesłuchaniu został przekazany wychowawcom placówki. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd rodzinny.
Oficer prasowy KPP w Grajewie

 

Komentarze (4)

Na fermę krokodyli, jako karma!

Andrzej! Masz u mnie Raciborskie klasyczne!

nie oceniajcie tak chłopaka a może wina być po stronie rodziców efekt 500+

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.