środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 6 komentarzy
  • 8561 wyświetleń

ZS 2 walczył w Twierdzy Boyen

Od 3 lat uczniowie  z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie 2 biorą udział w słynnych zawodach Zdobywania Twierdzy Boyen, które  przeprowadzono po raz dziesiąty.

W rywalizacji uczestniczyły oprócz reprezentacji szkół ponadgimnazajlnych i gimnazjalnych także drużyny żołnierzy zawodowych , formacji strzeleckich i służb ratowniczych. Na 31 zespołów zawodnicy z Technikum i II Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Jarosław Dąbrowski, Dariusz Karwowski i Mateusz Gudel zdobyli IV miejsce różnicą 2 sekund. Sportowe i obronne szranki przebiegały tradycyjnie w historycznym obiekcie giżyckiej twierdzy w następujących konkurencjach: cięcie drewnianego pnia piłą ręczną, wbijanie gwoździ, czołganie pod zasiekami, udzielanie pierwszej pomocy, konkurencja z motocyklem, przejście po linie między drzewami, bieg w kopercie wojskowej i na trasie 800 m, pompki w maskach   i „niespodzianka” czyli strzał z paintballa. W powyższych zawodach szkoła zawsze uczestniczy w ramach współpracy z 15. Giżycką Brygadą Zmechanizowaną im. Zawiszy Czarnego -  informuje Marzena Joanna Sulkowska

Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi – P. Pawłowi Obryckiemu

Komentarze (6)

wbijanie gwozdzi tez mi konkurencaj naprawde pomyslowosc organizatorow jest zalosna

Tak trzymać chłopaki!
Zawsze jakieś osiągnięcia.

do meteo: a Ty co uprawiasz: picie piwa z Lidla na czas? a może Ty to taka prowokacja jesteś mała co??? Podpisz się.

a co "kole" że sam nic nie potrafisz, piwo tylko umiesz pić. Brawo Młodzież BRAWO

brawo Jaro Soso i Daro heheh ale mogło byc lepiej :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.