niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10266 wyświetleń

ZPOZ zmienia wizerunek

Odnowiono elewację budynku Przychodni Rejonowej przy ul. Kolejowej w Grajewie, na to zadanie zostało wydatkowanych 50 tys. zł. Remonty jednostek organizacyjnych Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej muszą być wykonywane etapami, ponieważ  inwestycje wymagają sporych nakładów finansowych, a ZPOZ przeznacza na nie środki własne, które wypracowane zostały w ubiegłych latach. 

- W tym roku wymieniamy wszystkie okna w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Wąsoszu oraz w Przychodni Rejonowej w Szczuczynie, tam też w następnym etapie  modernizacji zamierzamy wymienić pokrycie dachu, o ile pozwolą nam na to fundusze. W Radziłowie i Białaszewie również rozpoczęliśmy wymianę okien i będziemy to wykonywać stopniowo będziemy.  Plan remontów obejmuje wszystkie jednostki organizacyjne zakładu - powiedział nam dyr. B. Chorosz.

W przyszłości planowana jest również modernizacja wewnątrz budynków, jednak wszystko zależy od kondycji finansowej ZPOZ.

e-Grajewo.pl

niedziela, 26 czerwca 2022

Piknik w Radziłowie (26.06)

Komentarze (1)

ZOPZ są pieniądze i można zrobić wszystko.
Natomiast w ZOZ nie ma i ciągle brakuje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.