Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 15071 wyświetleń

ZPOZ stawia na jakość

Dyrekcja Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie informuje, że od dnia 1 stycznia 2010 roku, Przychodnia Rejonowa nr 2 w Grajewie, ul. Kolejowa  8 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Pomieszczenia Przychodni zostały wyremontowane i poprawiono ich funkcjonalność. Pacjentów przyjmuje lekarz medycyny rodzinnej Nelli Wilczewska. Modernizację wykonano ze  środków własnych Zakładu, koszt remontów to ponad 30 tys. złotych. Obecnie trwa renowacja schodów prowadzących na piętro - informuje dyr. Bogdan Chorosz

W grudniu zakończono również termomodernizację Gminnego Ośrodka Zdrowia w Wąsoszu – ocieplony został strop nad pierwszym piętrem oraz fundamenty i ściany. Wykonano nowa elewację, wymieniono okna, zmieniono pokrycie dachowe. Łączny koszt to około 110 tys. zł, które także pochodziły ze środków własnych ośrodka.

W Szczuczynie natomiast zostało ocieplone pomieszczenie nad nowa częścią Przychodni. Urządzono salę narad na spotkania okolicznościowe z pracownikami. Wartość remontu to 15 tys.

Dyrekcja oraz personel serdecznie zapraszają do korzystania z usług medycznych.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

mam pytanie czy przyjmuje tam jakiś pediatra

Do pacjentki: Przyjmuje "lekarz medycyny rodzinnej Nelli Wilczewska". A skoro to lekarz rodzinny to i dzieci też przyjmuje. Ja jestem tam zapisana z całą rodziną tzn i dzieci też.

Mam pytanie do Policji lub Strazy Miejskiej , czemu zaparkowane sa na przejsciu tuz przed budynkiem 2 samochody osobowe , czy tym kierowcom nie nalezy sie jakas nagroda za takie lamanie prawa

nareszcie dobry lekarz będzie i w Grajewie, i bardzo ważne że po południu też będzie można pójść, jak kto zachoruje

ktoś wie czy dr.Wilczewska jest dobrym lekarzem?bo się zastanawiam nad zmianą obecnego

bardzo dobrym , nie ma co się zastanawiać , należę od lat do niej z całą rodziną , mimo że przyjmowała w Białaszewie, wcześniej przyjeżdzała do Grajewa dwa razy w tygodniu, a teraz mamy ją codziennie

Lekarze spoko,żeby administracja pracowała normalnie to byłoby dobrze.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.