czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12873 wyświetleń

Zostań doradcą ORIFLAME

Jesteś młoda duchem, ciekawa świata, cenisz sobie urodę życia. To się świetnie składa, bo Oriflame tworzy kosmetyki, dzięki którym kobiety takie jak Ty czują się piękne, młode ... a także niezależne finansowo. Przyłącz się do naszego zgranego zespołu. 

ZOSTAŃ DORADCĄ KOSMETYCZNYM ORIFLAME

W Oriflame: 

  1. Nie ma określonych kwot, na które składasz zamówienia. Sama decydujesz co, kiedy i na jaką kwotę zamawiasz. Możesz też kupować kosmetyki wyłącznie na swoje potrzeby.
  2. Nie ma kampanii, czy określonych terminów składania zamówień. Zamówienia składasz w czasie wybranym przez siebie.
  3. Kosmetyki otrzymujesz na kredyt, to znaczy, że od wystawienia faktury masz 14 dni na jej opłacenie. Najpierw sprzedajesz i zarabiasz, a potem dopiero opłacasz fakturę.
  4. 100% satysfakcji gwarantowanej – to znaczy, że każdy z zamówionych kosmetyków możesz zareklamować do Oriflame w terminie 21 dni od daty wystawienia faktury i nie ponosisz kosztów związanych z reklamacją.

ZARABIASZ na 2 sposoby: 

  1. Zysk natychmiastowy – to znaczy, że zarabiasz na każdym sprzedanym kosmetyku w momencie sprzedaży. Oriflame wystawia Ci fakturę mniejszą niż ceny katalogowe. W chwili sprzedaży każdego z kosmetyków natychmiast zarabiasz.
  2. Sponsorowanie - jeśli zachęcasz kogoś, by zapisał się do naszego zespołu ( a ja Ci w tym z pewnością pomogę) i ta osoba złoży zamówienie, to od wysokości jej zamówienia otrzymasz od Oriflame premię, którą firma naliczy Ci i przekaże. Osoba zasponsorowana przez Ciebie nic na tym nie traci. Pieniądze otrzymujesz od Oriflame, a nie od osoby zasponsorowanej. W przypadku sponsorowania, wysokość premii jest nieograniczona. Możesz przecież, przy mojej pomocy, zasponsorować wiele osób, a te osoby następne i jeszcze następne. Ty będziesz otrzymywać premię od zamówień wszystkich tych osób, a one kolejno od siebie.

     Sama widzisz, że warto! 

Otrzymasz też od firmy piękny kufer i wiele atrakcyjnych prezentów
Wpisowe teraz to tylko 1 zł 

Nie martw się, że nie umiesz, czy nie dasz rady. Każda z nas zaczynała jak Ty. Ja też . Profesjonaliści z Oriflame bezpłatnie, na miejscu, szkolą wszystkich swoich doradców. Nie będziesz sama. Wszystkie będziemy służyć Ci pomocą. My pracujemy grupowo, pomagamy sobie. Czekamy na taką przyjaciółkę jak Ty...

  Zadzwoń jeszcze dziś 0 606-45-36-42
Bożena Romatowska Złoty Dyrektor Oriflame

Reklama

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (5)

Dlaczego propozycja ta skierowana jest tylko dla pań ,czy uważa pani ze mężczyźni nie znają sie na kosmetykach i nie potrafią polecić klientom .Mam pytanie a gdzie odbywają sie spotkania i kiedy z chęcią bym na takie spotkanie zawitał

czy to zajmuje dużo czasu( szkolenia, spotkania, rozprowadzanie ) ? czy uczennica też może zostać konsultantka?

Witam Państwa bardzo serdecznie.

Oczywiście zarówno mężczyźni jak również uczennice są konsultantami Oriflame. Każda osoba, która ukończyła 18 lat może zostać konsultantem, a osoby od 16 roku życia mogą również być konsultantami, ale za zgodą rodziców.
Mam w swoich szeregach osoby bardzo młode, w wieku eleganckim a także emetytki, bo przecież zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku używają kosmetyków.

Chętnie odpowiem na każde z Państwa pytań we środę 23 kwietnia o godz.17.00 w restauracji Kameralna mieszczącej się przy ul. Kopernika 45 (u wylotu na Rajgród). Tego dnia odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które serdecznie zapraszam wszystkich Państwa.

W programie:
1. pokaz makijażu
2. porady kosmetyczne
3. nowości kosmetyczne
4. konkursy z nagrodami i niespodzianki
Każda z osób, która przyjdzie otrzyma w prezencie zestaw próbek

Zapraszam Państwa bardzo serdecznie.
Bożena Romatowska
br.elk@oriflame.biz

czy wstęp na to spotkanie jest płatny?

Spotkanie jest bezpłatne. Organizowane jest w ramach reklamy firmy. Jest to spotkanie organizowane dla osób od 16 roku życia do 100 lat :) Warto w nim uczestniczyć, ponieważ mamy wiosnę i warto dowiedzieć się jak pielęgnować skórę w tym czasie oraz jakie są obecnie trendy w makijażu. Będziemy mówić o skórze dojrzałej oraz o problemach ze skórą nastolatków. Powiemy też o pielęgnacji włosów, dłoni oraz całego ciała. Z pewnością będzie ciekawie. Zapraszam serdecznie. Bożena Romatowska

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.