UWAGA

czwartek, 18 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7048 wyświetleń

Grajewo. Jagiellonia Białystok - Ruch Lwów 1:2

To w pewnym stopniu mecz, który był kontynuacją przygotowań do sezonu PKO Ekstraklasy, ale jego cel jest dużo ważniejszy.

 

Jagiellonia Białystok rozegrała mecz charytatywny z ukraińskim ekstraklasowiczem Ruchem Lwów. Spotkanie odbyło się 9.07 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie. 

Całkowity dochód ze spotkania przeznaczony będzie na rzecz fundacji United 24, która powstała z inicjatywy prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Bramkę dla Żółto-Czerwonych zdobył Martin Pospisil

 

Sobota jest środkowym dniem trwania Dni Grajewa, które rozpoczynają się w piątek (08.07), a kończą w niedzielę (10.07). W związku z tym charytatywny mecz Jagiellonia - Ruch odbędzie się w towarzystwie rozlicznych atrakcji zapewnionych przez miasto Grajewo, m.in. zlotu FoodTrucków, który odbywać się będzie w godzinach 12:00 - 21:00, czy licznych koncertów, w tym występu Agnieszki Chylińskiej

 

Komentarze (4)

Te administrator kasujesz komentarze? co prawda w ślepia kuje? Jedna klika!!!!/ ???? haaa haaa haaa !!!!!! Zadupie Podlasia byliście ,jesteście i będziecie !!!!!

anna - zapraszam na mecz i z chęcią wysłucham ciebie poznam ciebie !

to są propagandiusze, ich bardziej bolą komentarze w internecie bo to każdy może zobaczyć a wybory już niedługo

Przecież Grajewo to nie Podlasie, więc jak może być zadupiem Podlasia?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.